Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen durva és bunkó...

Miért ilyen durva és bunkó rengeteg lány manapság?

Figyelt kérdés
Nem vagyok incel, vagy hasonló, voltak már nőim,és igen, sikerült lefeküdnöm is velük, tehát nem ez a gond, hanem általánosságban kérdem, hogy rengeteg olyan lány van, aki durvább és ridegebb mint a "macsós" haverjaim többsége, és hogy a megalázkodós gyökereken kívül bejön ez amúgy másoknak is,vagy és én vagyok nyomorék és régimódi , hogy csak a kedvességet, meg az ilyen aranyosabb stílust tartom nőiesnek, vagy ez ma már full normális, hogyha letolná a nő az alsóját és farok lenne ott, meg sem lepődnék? Ezesetben megmondja a csaj azért érzem így mert én vagyok töketlen, és akkor vagy elfogadom, hogy 2 férfi van a kapcsolatban, és akk tökös leszek énis ő is, hurrá, vagy akkor most meh? Valaki aki ilyen utramodern, segítsen már pls, hogy manapság ez hogy megy :) .
2022. jún. 26. 17:06
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Azok nem értem miért írtak ide, miért nem mindegy nekik milyenek a lányok :D
2022. jún. 28. 22:00
 32/35 anonim válasza:
Az ilyen srácok kedvesek, de én sajnos hetero vagyok. :D
2022. jún. 29. 13:00
 33/35 A kérdező kommentje:
Jah, nincs bajom a melegekkel, de itt most a bunkó nők miatt megy a sírás, nekik szerintem rohadt mindegy,mert úgyis férfi társuk lesz :D
2022. jún. 29. 17:27
 34/35 anonim válasza:

Kedves kérdező, ez milyen korosztály akiről írsz? Én 30-as vagyok és még ilyen alpári bunkóságot soha nem tapasztaltam. Igaz, nem is járok emberek közé, főleg nem szórakozóhelyekre. Az én női ismerőseim szinte mindegyike vagy házas, vagy párkapcsolatban él. Többségük inkább kedves nő, bunkók nincsenek köztük.

Ugyanakkor simán el tudom képzelni, hogy igaz, amit írsz. A probléma az, hogy a nők összességében eléggé el vannak férfiasodva, míg a férfiak inkább el vannak puhulva, nőiesedve. Az viszont nem változott, hogy a nők a férfias férfiakra buknak, a férfiak pedig a kedves, nőies nőkre. Ez az egyik fő oka annak, hogy sokan nem találják a párjukat. Én sem.

Az a nő, aki jó párkapcsolati alapanyag, az már a húszas évei közepére elkelt. A többi vagy menthetetlenül problémás, vagy jobb esetben csak félrecsúsztak a dolgok az első komoly kapcsolatával/házasságával és tele van sérülésekkel.

Szóval nagyon nehéz manapság arra érdemes normális nőt találni, de ez, hogy már egyesek tajparaszt módon viselkednek, engem is meglepett.

2022. júl. 26. 21:10
 35/35 anonim válasza:

Alapvetően egyetértek az utolsó hozzászólóval.

De az utolsó előtti bekezdéshez annyit fűznék hozzá, hogy a férfiakra is ugyanez vonatkozik…

Mi is így tekintünk az egyedülálló 30-as pasikra.

2022. júl. 27. 05:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!