Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen durva és bunkó...

Miért ilyen durva és bunkó rengeteg lány manapság?

Figyelt kérdés
Nem vagyok incel, vagy hasonló, voltak már nőim,és igen, sikerült lefeküdnöm is velük, tehát nem ez a gond, hanem általánosságban kérdem, hogy rengeteg olyan lány van, aki durvább és ridegebb mint a "macsós" haverjaim többsége, és hogy a megalázkodós gyökereken kívül bejön ez amúgy másoknak is,vagy és én vagyok nyomorék és régimódi , hogy csak a kedvességet, meg az ilyen aranyosabb stílust tartom nőiesnek, vagy ez ma már full normális, hogyha letolná a nő az alsóját és farok lenne ott, meg sem lepődnék? Ezesetben megmondja a csaj azért érzem így mert én vagyok töketlen, és akkor vagy elfogadom, hogy 2 férfi van a kapcsolatban, és akk tökös leszek énis ő is, hurrá, vagy akkor most meh? Valaki aki ilyen utramodern, segítsen már pls, hogy manapság ez hogy megy :) .
2022. jún. 26. 17:06
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
#13 Ebbe ne keverjük már bele a párkapcsolati bántalmazást, az erős személyiséget és az elnyomást. Itt arrol van szó, hogy a nők egy nagy hányada bunkó és flegma. Miért bunkó és flegma? Azért mert (ahogy már felettem is leírták) az interneten (leginkább a társkeresőkön) az egekbe lett tornázva az egójuk. Elhiszik magukról mennyire jó nők és minden férfinak ők kellenek. Önmagában az egészséges önbizalommal semmi probléma nincs az ég világon. Sőt, kell is. De amikor ezt ki is vetítik egy ismerkedős szituációba az már borzalmasan gáz és szánalmas tud lenni. Ezek a lányok azt fogják elérni, hogy senkijük nem lesz mert benne fognak ragadni ebben a téves szerepben. Aztán marad a vibrátor.
2022. jún. 26. 21:41
 22/35 anonim válasza:

Nagyon hasonló a tapasztalatom. Amúgy itt is néhány agresszív nő kommentje is ezt mutatja. Abból, hogy rosszul esik a fiuknak a bunkóság, miért következne az, hogy ők egy gyenge lányt akarnak terrorizálni? Ne legyünk már ennyire sötétek, hogy csak feketét és fehéret látunk.

Nem az egyenlőseggel lenne a baj, hanem hogy a feminizmus beleverte a nők fejébe, hogy a férfi az gonosz bántalmazó lelketlen szexéhes vadállat. Sokan tényleg elhiszik ezt a propagandát.

2022. jún. 26. 21:47
 23/35 A kérdező kommentje:

Igen, én sem értem, miért jelenti a kedvesség elvárása, hogy a másikat a sárga földig akarom taposni :D Ezt azok a lányok írják akik védekezésképpen növesztettek nagy pofát, és nyilván zavarja őket ha valaki nem engedi rajtuk maradjon ez a "páncélzat". Mondjuk sajnos maradhat, mert lesz ezernyi csicska csávó aki megalkuszik, és elfogadja, hogy egy női testbe bújt macsó sráccal fogja leélni az életét :( . Lassan tényleg csak fizikailag lesznek nők, lélekben csak annak a pár szerencsésnek, akik bemakkolják azt a keveset :D

Köszönöm amúgy a válaszokat mindenkinek, jó látni hogy a többség egyáltalán nem droid, hanem feltűnt nekik, hogy lehet nem ez a jó, ha hagyják a nők kiírtani magukból azt, ami miatt nők, jó értelemben.

2022. jún. 26. 23:25
 24/35 anonim válasza:
Még csak nem is a kedvesség hiánya a bajom, hanem az a tömény alpári taplóság, amit egyesektől kapni lehet. Írtam már ki erről kérdész en is valamikor, ott is betalált pár hárpia, hogy hogy képzelem, hogy ők majd a s3ggemet fogják nyalni, meg biztos kiprovokáltam, mert nyomultam. Egyrészt nem csak a s3ggnyalás és az kocsmai stílus léteznek. Tudni kéne árnyaltan gondolkodni. Másrészt meg kamu, hogy csak az a lány viselkedik parasztul, akit provokálnak. A családi erőszakot elkövetők is mindig azt mondják, hogy kiprovokáltak belőlük. Ebben a nagy individualista korban már minden közeledésre tett kísérlet provokáció. Ötven méteres körzetben csendben a földre szegezett tekintettel kéne állni a férfiaknak mozdulatlanul, hogy a kis hercegnők ne érezzék sértve a személyi szabadságukat.
2022. jún. 27. 00:16
 25/35 A kérdező kommentje:
Hát jó de most pl. az ilyen 13as hoz hasonlóaktól mit vársz? :D Pihécske vagyok, mert ő nem tud mit kezdeni azzal hogy egy női testbe zárt tökös srác, aztán pihe vagyok, mert nem vagyok elég kemény, hogy belemenjek egy olyanba ahol 2 pali van, és csak úgy vívom ki a tiszteletet ha én vagyok a keményebb. Tiszta börtön feeling. Egyébként megsúgom, ismerek erős személyiségü lányokat akik kedvesek nőiesek. Semmi köze a dolognak hozzá, csak szeretik maguknak bemesélni azok akikben nulla nőiesség van, hogy nem velükvan a baj , a csávó várna egy csicska nőt magának, pedig lehet erős nő is, csak nő legyen :D Ne pali. Azokhoz tényleg kevés vagyok bevallom, én csak a csajozást vállalom, nemértek a börtönös,kettőnk közül ki a keményebb csávós, vagy a csajba átmegyek kiszolgáljam a férfias nőt dolgokhoz.
2022. jún. 27. 00:57
 26/35 anonim válasza:
Kedvencem a széttetovált nagyszájú csajok, akik apjukat megszégyenítő módon tudnak inni és káromkodni. Igazi feleség alapanyagok. 🫠❤️ NEM!:)
2022. jún. 27. 05:17
 27/35 anonim válasza:
Minden bunkó nőt összetört egy bunkó férfi.
2022. jún. 28. 16:53
 28/35 A kérdező kommentje:
És ha egy férfi bunkó volt akkor már mindenkivel bunkónak kell lenni? Rossz párosítás ha valakinek nagy az egója, és ostoba is mellé. :(
2022. jún. 28. 20:13
 29/35 A kérdező kommentje:
Na mindegy, hátha lesz valami normális :D kívánom a kommentelő srácoknak, találjatok egy kedves, értelmes lányt! :)
2022. jún. 28. 20:14
 30/35 anonim válasza:
S mi van azokkal a kommentelő srácokkal, akik nem a nőkre buknak?
2022. jún. 28. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!