Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen durva és bunkó...

Miért ilyen durva és bunkó rengeteg lány manapság?

Figyelt kérdés
Nem vagyok incel, vagy hasonló, voltak már nőim,és igen, sikerült lefeküdnöm is velük, tehát nem ez a gond, hanem általánosságban kérdem, hogy rengeteg olyan lány van, aki durvább és ridegebb mint a "macsós" haverjaim többsége, és hogy a megalázkodós gyökereken kívül bejön ez amúgy másoknak is,vagy és én vagyok nyomorék és régimódi , hogy csak a kedvességet, meg az ilyen aranyosabb stílust tartom nőiesnek, vagy ez ma már full normális, hogyha letolná a nő az alsóját és farok lenne ott, meg sem lepődnék? Ezesetben megmondja a csaj azért érzem így mert én vagyok töketlen, és akkor vagy elfogadom, hogy 2 férfi van a kapcsolatban, és akk tökös leszek énis ő is, hurrá, vagy akkor most meh? Valaki aki ilyen utramodern, segítsen már pls, hogy manapság ez hogy megy :) .
2022. jún. 26. 17:06
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Amiért rengeteg fiú is az.
2022. jún. 26. 17:15
 2/35 A kérdező kommentje:
Hát, nemtudom, én azt látom a palik azért próbálkoznak a csajoknál, ha meg egy lány megy oda akkor vagy zavarba jönnek, vagy kedvesek, de oké :D Én egyébként úgy tartom, a kedvesség hozzátartozik a nő kisugárzásához, ezáltal szépségéhez. Mivel a faxfej férfiak, akiket amúgy gyökerebbnek tartok (magamat is) , mint az igazi nőket, nyomatják a genyózást egymással, meg a rivalizálás stb, simán lehetne hogy egy nőies, kedves nő mellett megnyugszik az ember. Ezt értékelni is lehet. De bakker, lassan a lányok amikyen flegmák, meg bunkók, rosszabbak mint a srácok :D És mielőtt beszólna valamelyik fiú-lány hibrid, nem szeretnék emiatt homár lenni, csak nem vágom, miért van szüksége a nőknek arra, hogy ezt a nagyképű rideg egót kimaxolják a faxba :D
2022. jún. 26. 17:23
 3/35 A kérdező kommentje:
De legalább megjött az egyenlőség. Mostmár szinte csak férfiak vannak a világon. Szuper! :) Csak a férfiak voltak a jobbak akkor, ha a nők úgy döntöttek, azzá válnak ők is. :D Én annak örültem volna ha nők maradnak, na mindegy. Ez van.
2022. jún. 26. 17:24
 4/35 anonim válasza:
Igen, nagyon bunkó és sötét a legtöbb mai lány.
2022. jún. 26. 17:38
 5/35 anonim válasza:

A f*szom se érti, hogy mi van manapság. Ha a szórakozóhelyen szemezek egy csajjal akkor: A; a csajnak a barátnői nagyképűen, flegmán elküldenek melegebb éghajlatra, B; a csaj akivel szemeztem maga küld el, de olyan módon, hogy nem győzöm keresni az államat. Pedig megvolt a szemezés, mosoly meg minden, de sajna nem vagyok papucs így nem omlok egyből a lába elé és nem kellek neki.


Ha neten ismerkedek akkor meg egyszavas válaszokat kapok, falakba ütközök és ha le merem írni, hogy ezt időhúzásnak tartom akkor az én k*rva anyámat (nem vicc, volt már példa ilyenre is).


Szóval ja. Kezdem azt hinni, hogy vagy rosszul csinálok valamit, vagy nincs szerencsém, vagy az összes normális nő foglalt.

2022. jún. 26. 17:54
 6/35 A kérdező kommentje:

Vannak normális nők, de azokat akik olyanok mint mi, csak szerencsésebb kivitelben, elviszik és nem eresztik, ahogy valszeg mi sem eresztenénk :D

Aztán sajna főleg már a szutyok jut, én 25 vagyok, de ígyis már a normálisabbja aki nem csak dugásra jó, elkelt sajnos.

2022. jún. 26. 18:31
 7/35 anonim válasza:
Interneten nagy a szájuk, mert megtehetik. Való életben meg csapatokban bátrak, de ha egyedül van egy lány az utcán, és mondjuk már sötétedik, neked meg tényleg ugyanarra kell menned, már be van sz**va, és rádhívja a rendőrséget akkor is, ha nem csinálsz semmit, csak arrafelé mész, amerre ő is.
2022. jún. 26. 18:36
 8/35 anonim válasza:

Amíg ilyen Tóth Andi féle bunkó nők a példaképeik a mai csajoknak, addig nem várhatunk tőlük mást.

Sajnos.

2022. jún. 26. 18:53
 9/35 anonim válasza:
All in all, sok ilyen férfi illetve nő vagy egyaránt. Mindig is lesznek, illetve voltak ilyen emberek. Mi ebben a meglepő?
2022. jún. 26. 19:04
 10/35 anonim válasza:
Mindjárt telebömbölök egy csomag százas zsepit, amiért ebben az igazságtalan, modern világban már nem muszáj virágokat hajigáló naivának lennie annak is, akinek teljesen más a természetes attitűdje.
2022. jún. 26. 19:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!