Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen durva és bunkó...

Miért ilyen durva és bunkó rengeteg lány manapság?

Figyelt kérdés
Nem vagyok incel, vagy hasonló, voltak már nőim,és igen, sikerült lefeküdnöm is velük, tehát nem ez a gond, hanem általánosságban kérdem, hogy rengeteg olyan lány van, aki durvább és ridegebb mint a "macsós" haverjaim többsége, és hogy a megalázkodós gyökereken kívül bejön ez amúgy másoknak is,vagy és én vagyok nyomorék és régimódi , hogy csak a kedvességet, meg az ilyen aranyosabb stílust tartom nőiesnek, vagy ez ma már full normális, hogyha letolná a nő az alsóját és farok lenne ott, meg sem lepődnék? Ezesetben megmondja a csaj azért érzem így mert én vagyok töketlen, és akkor vagy elfogadom, hogy 2 férfi van a kapcsolatban, és akk tökös leszek énis ő is, hurrá, vagy akkor most meh? Valaki aki ilyen utramodern, segítsen már pls, hogy manapság ez hogy megy :) .
2022. jún. 26. 17:06
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Én speciel azzal vagyok bunkó, akivel muszáj. Pl munkába kikezdett egy kis srác, alig 21 éves, én meg majdnem 30... aztán rohadtul nem értett a szép szóból, hogy mikor szingli voltam sem akartam tőle semmit... ilyenekkel nem szabad kedves maradni, mert különben az életben sem fogja fel. De szerintem ez nem az én hibám...
2022. jún. 26. 19:11
 12/35 anonim válasza:
11 Vannak nők akik a fiatalabb srácokat szeretik. Meg azt tanulta meg az életben a srác, hogy ha valamit el akarsz érni, akkor rámenősnek kell lennie:))
2022. jún. 26. 19:16
 13/35 anonim válasza:
Magyarul egy magát nagyon tökösnek képzelő pihécske vagy, aki azért haragszik a durvább, keményebb lányokra, mert rajtuk nem tud olyan könnyen felülkerekedni, mint a klasszikus értelemben vett kedves, belátó, törődő, érzékeny, kuss a neve lányokon, és ezért veszélyeztetve érzed a klasszikus férfiasságod illúzióját? Aki ki van békülve saját magával, és valóban erős egyéniség, az nem rinyál azért, mert mások is azok, - hanem inkább pont az ellenkezője irritálja - és pláne nem fogja fel őket egzisztenciális fenyegetésként. Dolgozz az önbecsüléseden, mert a te fejedben van a gond, ha ami nem feltétel nélküli, anyáskodó tutujgatás, az az egó és egyben a férfi nem elleni természetellenes támadás.
2022. jún. 26. 19:19
 14/35 anonim válasza:
12, én pont fordítva, 29 vagyok, párom 37. Értékelendő a kitartása, de azért bő fél év után már le állhatott volna.😅
2022. jún. 26. 19:20
 15/35 anonim válasza:
12: Tanulta volna inkább azt meg mint minden értelmesebb kétéves azaz, hogy a nem az nem igent jelent, hanem nemet. -.-
2022. jún. 26. 19:20
 16/35 anonim válasza:

Női fejjel is valamennyire igazat adok a kérdezőnek, meg nem is most hallok először erről a "panaszról". Nyilván egy férfinak nem egy "férfi" kell.

De szerintem vannak még normális lányok, csak nyilván nem ők vannak a kirakatban.

2022. jún. 26. 19:33
 17/35 anonim válasza:
Nő vagyok, nem kicsit és a kérdést sem értem, mert egy dolog, hogy nagy a szám, de távol áll tőlem a bántás, a durvaság. Végtelenül sajnálom, ha ez ma a "módi" és remélem, találsz egy nőies lányt mielőbb.
2022. jún. 26. 20:39
 18/35 anonim válasza:

Tényleg ilyenek a nők. Az internet feltornászta az egójukat rendesen. Bárhova regisztrálnak, ha kiderül, hogy nők egymillió privát üzenetet kapnak, ezáltal tudatalatt azt hiszik, hogy jó nők, ha ennyi pasinak kellenek.

Persze tudat alatt tudják, hogy ezek névtelen kiéhezett férfiak, de még is csak valahol jól esik az egójuknak.


Ezért ilyen bunkó manapság a legtöbb nő, mert úgy is talál nálad jobb pasit, azzal a top 1-2 %-kal kedves, de hát ugye ahhoz meg nem elég jó nők, így maradnak frusztráltak és minden pasi bunkó.


Az ilyen kedvesebb nőiesebb felfogású lányokat már valószínűleg tizenévesen meggyűrűzték majd ők is felszabadulnak olyan 40 körül amikor válnak, akkor lesznek belőlük kiéhezett milfek és már megbánták, hogy a gimis osztálytárssal házasodtak össze.

2022. jún. 26. 21:22
 19/35 anonim válasza:
18, nem nyertél. 26 évesen házasodtam és nem vagyok kiéhezett milf, aki bármit is bánna. 17 voltam. Viszont a milf jelzőt már különböző kulturális tartalommal már megkaptam.
2022. jún. 26. 21:26
 20/35 anonim válasza:
19, Én csak a nagy magyar átlagot írtam le. Nézz körül egy társkeresőn, nem a huszonéves szingli lányokkal van tele, hanem az elvált anyukákkal. Ez kb mindent elmond.
2022. jún. 26. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!