Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Várnátok házasságig a szüzessé...

Árvácska :) kérdése:

Várnátok házasságig a szüzességgel?

Figyelt kérdés

Főként fiúk válasza érdekelne és főként az én korosztályomból. Nemsokára 17 leszek. Viszont, lányok is írhatnak. Kérlek, korral és nemmel válaszoljatok.


16/l


2022. máj. 15. 08:14
1 2
 11/17 Toxic4 válasza:

Nekem mind1 én bármeddig várok hogy ha a személy az kibirja addig :)

18F

2022. máj. 15. 16:53
 12/17 anonim válasza:

Szerintem ki lehet bírni. Elhatározás kérdése.


Vallásos körökben még biztosan tartja magát mind a mai napig is az a hagyomány, hogy az ÁRTATLANSÁG megbecsülendő, örökérvényű érték.


Ui: apácák és papok is kibírják a testi kapcsolatok hiányát. Ők elköteleződtek az Úrnak szolgálatára.


48/N

2022. máj. 15. 17:01
 13/17 anonim válasza:
29F vagyok már nem szűz, de nem várnék ilyen lányra, nem azonos a gondolkodásunk, nem passzolunk, így nem is egymást keressük
2022. máj. 15. 17:08
 14/17 anonim válasza:

Én 36 éves pasi vagyok:

szerintem nagy idiótaság elvárni egy nőtől/lánytól, hogy házasságáig ne éljen nemi életet.

Honnan tudjuk, hogy akivel párban él, mennyi ideig tart. Nem tudhatjuk azt sem, hogy a harmadik vagy a negyedik pasi, akivel összeismerkedik, vele már összeházasodna?

Rengeteg dolgon múlik egy párkapcsolat és nálam is akadnak bőven olyan dolgok, amiknél azt mondom, hiába lehet a világ legszebb nője, de akkor sem élnék vele hosszabb távon. Ilyen az, mikor pl áltudományban hisz, netalán ilyen a munkája, vagy az, hogy dohányzik, mert azt nem tudom elviselni.

Az is ott van, hogy ami a nő nem tud elviselni egy pasiban, pl. a mamahotel, vagy az, hogy mikor hozzábeszél, de közben nyomkodja a telóját.

Ezek csak példák, mert kismillió más dolog létezik a világon, amit a másik emberben nem lehet elviselni és ezek, hosszabb távon mérgezik a kapcsolatot.

Ha ebből ki akar szállni a másik fél, akkor tegye meg bátran. Az viszont teljesen idiótaság, hogy szexmentesen éljünk a kapcsolatunk alatt.

Úgyhogy kérdező: nem csak két dolog létezik - a ribizliség és a házasságig nincs szex, hanem rengeteg más dolog is. Emiatt is írom, hogy nem kell ezeknek az úgynevezett elvárásoknak megfelelni, mert az úgynevezett nagy Ő, nem mindig egyenlő a legelső pasival az életben.

2022. máj. 15. 18:53
 15/17 anonim válasza:
Nem, nincs értelme, sőt.
2022. máj. 16. 06:12
 16/17 anonim válasza:

Nem, egyrészt azért mert nem akarok házasságot semmiképpen sem, plusz ha akarnék sem biztos, hogy törvényes lenne a mai Mo.-n, lévén, hogy biszex vagyok és a nőket szeretem jobban. Akkor meg minek várjak egy olyan dologra, amit nem akarok/nem történhet meg?

Illetve szerintem nem tesz jót a kapcsolatnak túl sokáig várni. Például unokatesómék kb 8 év kapcsolat után házasodtak össze, mindketten 28 körüliek. Ennyi idős koráig meg a fene akar várni, szóval ilyen feltételek mellett hamarabb lenne házasság. Ez olyan, mintha arra ösztönözném a partnert, hogy vegyen feleségül minél előbb, hogy lehessen.... Én ha házasodni akarnék nem kapkodnám el emiatt a döntést, mert így viszont a rózsaszínködös időszakban történne meg az esküvő, és utána derülne ki, hogy nem passzolunk, és nem feltétlen csak szexuális értelemben. Akkor meg mivel jobb, ha megházasodok, aztán maximum három éven belül válás?

Másrészt nincs ilyen vallási elkötelezettségem sem, és a legtöbb vallásos emberrel nem is igazán összeegyeztethető az életmódom párkapcsolati szempontból. Nem passzolna az értékrendünk, szóval nem igazán jönnénk össze.


19l

2022. máj. 16. 12:02
 17/17 anonim válasza:
Már sokat vártam, mert 25 évesen még nem jutottam el odáig, de semmi köze nálam a házassághoz ennek, hogy így alakult. Hogyha lett volna partner, akkor nem vártam volna vele, meg amúgy sem akarok házasodni. Viszont olyan nyomás nincs rajtam, hogy mindenképpen el kell veszítenem valakivel, hogyha nincs alkalmas személy, akkor inkább maszturbálok. Igaz a szűzhártyám már nincs meg, szóval nem is sok értelmét látom szüzességről beszélni. Szerintem túl van misztifikálva a téma.
2022. máj. 22. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!