Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Velem van a baj, vagy miért...

Velem van a baj, vagy miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Volt 1 kapcsolatom eddig, de tekintve, hogy nem volt túlzottan komoly és borzasztóan rosszul sikerült végül, ezért utólag ezt sem igazán nevezném kapcsolatnak. A helyzet az, hogy kezdem úgyérezni, hogy kiégek az egész párkeresésből és maradok inkább egyedül, de egyszerűen magányosnak érzem magam és képtelen vagyok így boldog lenni.

Voltak randijaim, mindig mindegyik előtt nagyon boldog és bizakodó voltam, hogy na most végre megtaláltam a lányt akivel boldog leszek, de aztán jöttek a pofára esések. Több lány is csúnyán átvert, megpróbált hülyének nézni ami eléggé tönkretert lelkileg. Volt egy lány például, akivel nagyjából másfél hónapig ismerkedtem, majd a randi előtt 2 nappal bejelentette, hogy egyébként mellettem beszélgetett egy másik fiúval is aki szimpatikusabb neki és mégsem szeretne velem találkozni. Olyan lány is volt akivel 2-szer randiztunk, egyfolytában ábrándozott, hogy milyen boldog hogy rám talált, meg hogy örül nekem, aztán egyszer csak megírta, hogy igazából annyira nem is kedvelt és inkább felejtsük el egymást, aztán letiltott. Hozzáteszem én mindig mindent próbálok kihozni magamból ismerkedésnél és randinál is. Nálam egy kapcsolat is a bizalomról, hűségről, szeretetről szól és nem ágyba vinni akarok senkit se, csak egy normális párkapcsolatra vágyom. Bulikba nem szeretek ismerkedni, egyrészt nemigazán vagyok bulizós, másrészt a legtöbb buliban lévő lány nemigazán az én stílusom, én nemakarom magam beleerőltetni egy szar kapcsolatba. A rossz tapasztalatok miatt már se önbizalmam, se motivációm nincs az ismerkedésre, közbe pedig mégis mindig vágyok rá, hogy találjak magam mellé egy lányt, de úgyérzem nekem ez valami miatt nem adathat meg. Szerintetek mit csinálok rosszul, ami miatt ennyire nincs szerencsém?

19/F



2022. máj. 13. 17:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Majd kinövöd a mártírkodást.
2022. máj. 13. 17:41
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mártirkodás hanem leírtam a tapasztalataimat. Egy szóval sem mondtam, hogy én kurvára tökéletes vagyok, és az lenne a normális, hogy minden csaj engem akar.
2022. máj. 13. 17:50
 3/12 anonim válasza:

Nem mártírkodás ez, öcsém ugyanígy van ezzel.

Egész egyszerűen a mai tini lányok ilyenek, mert ilyen a világ is. Válogass, váltogass és légy üres.

Sajnálom a mai értelmesebb fiatalokat(csajokat és srácokat egyaránt).

Én idősebb korosztály vagyok, itt max az a probléma, hogy a jobbak már foglaltak.

2022. máj. 13. 17:58
 4/12 anonim válasza:

Nem mártírkodik a srác,ne írjatok ilyet.És végre a fiatalok is között is van ilyen, akinek érzelmei,elképzelései vannak.Próbál/na/ közeledni kulturáltan a lányokhoz.

Sajnos a kifestett csirkék nem értékelik ezt, aki pedig értékelné azt nehéz megtalálni.

De még fiatal vagy, és biztosan sikerrel jársz !

Ne vegye el a kedved a sok kudarc, nem biztos,hogy akiről azt hiszed, hogy tökéletes, az igazából is az !


És ha vigasztal az, hogy tudok olyan bulikirálynőről, aki fiúról fiúra ugrált, aztán pedig elbújva bőgött kínjában mert nem kellett kapcsolatra senkinek.Mivel ő volt a "mindenki ....ja"

Ilyen csajokért nem kár.

2022. máj. 13. 18:01
 5/12 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz, beszélgethetünk. 18/L
2022. máj. 13. 18:36
 6/12 Camorri válasza:

Pacsi, kb ugyan ez van velem is. Annyi különbséggel hogy én 25 vagyok, és más dolgok is vannak ami miatt nehéz a párkeresés.

Azt tudom neked tanácsolni, hogy egyszerűen próbálkozz magadra koncentrálni. Biztosan vannak dolgok amiket el szeretnél érni. Koncentrálj azokra! Aztán ha mindent elértél amit szerettél volna és a nők nélkül is megy, akkor ülj le mellém és majd sírunk a sikereink felett.

Tudom nem bíztató, de fölösleges lenne azt mondanom, hogy majd jobb lesz meg könnyebb. Nem, ez később is rossz lesz. De szerencse még létezik! Én már csak ebben bízom.

Ha mélyebben szeretnél róla beszélni, akkor meg nyugodtan írj rám. Ha mást nem is, egy jó beszélgetést tudok biztosítani

2022. máj. 13. 18:57
 7/12 anonim válasza:

Az a baj (vagyis nem baj, csak jelenleg hátránynak érzed), hogy szellemileg és érzelmileg is érettebb vagy a korodnál, és ehhez egész egyszerűen sok lány nincs még felnőve.


De neked nem kell ezért feladni, meg elkeseredni

Szerintem, nagyon jó, hogy ilyen vagy, és keresgélj nyugodtan tovább (de kihasználni ne hagyd magad).


Pár év múlva már könnyebben fogsz találni barátnőt.

Esetleg próbálkozz most picit idősebb lányoknál.

(Pl az egyik barátom unokaöccse és a barátnője között 10 év van, a csaj 30, volt esküvő is már. Nagyon szép pár, teljesen összeillenek.)

2022. máj. 13. 23:45
 8/12 anonim válasza:
A mai lányokkal nem éri meg vesződni, mivel találnak maguknak megannyi lehetőséget, hogy ugró deszkaként használjanak ki. A 6#. válaszoló jól írta, foglalkozz magaddal előbb(fejleszd magad), hogy később meg tud teremteni az anyagiakat egy biztonságos életkörülményhez.
2022. máj. 13. 23:47
 9/12 anonim válasza:

Szerintem az ÖRÖK ÉRVÉNYŰ ALAPÉRTÉKKEL RENDELKEZŐ hölgyeket az egyházi közösségekben keresd!


Sajnos a COVID idején sok személyes találkozó megszakadt, nem tudtak összejönni az emberek több hónapos kényszerszünetek voltak.


KIEMELKEDŐEN ÉRTÉKES fiatal vagy a leírásod alapján - csak így tovább! :)


Ui: én is majdnem az egyházi ismeretség által mentem férjhez 43 éves koromban. Addig ilyen szempontból sikertelen voltam.

2022. máj. 14. 08:50
 10/12 anonim válasza:
Tul sokat varsz az emberektol 😀Plusz erzelgos meg merev vagy. Az ilyen csavoknak szokoevente van csajuk. Ne vedd tul komolyan a dolgokat, legyel laza aztan lesz ami lesz. Ra vagy kb gorcsolve es mintha egy csajtol varnad a boldogsagot.. ez senkinek se jon be.
2022. máj. 14. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!