Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/Hölgyek! Milyen "szöveg...

Lányok/Hölgyek! Milyen "szöveg" az amivel, ha odamennek hozzátok a férfiak ismerkedés céljából, akkor szívesen mondtok neki igent egy kávéra mondjuk?

Figyelt kérdés

Nagyon sűrűn van, hogy egy üzletben, egy tömegközlekedési eszközön, az utcán meglátok egy számomra szimpatikus lányt.


Többször mentem oda hozzájuk, először megdícsértem, hogy milyen csinosak, megkérdeztem mindig nem-e érnek rá egy két percre. S mindig megkérdeztem, hogy lenne-e kedvük valamikor meginni valamit. (Persze ha a helyzet úgy hozza akkor néha próbáltam valami kis poént is belecsempészni az adott helyzetbe, szövegbe.)


Eddig még így nem jött össze randi. A legtöbb esetben azért, mert elvileg volt párjuk, de volt aki simán csak mondta, hogy nem vagyok az esete.


Szóval a lényeg az, hogy a fentebb vázolt szöveg egyébként jó, nem túl tolakodó és folytassam így, vagy pedig máshogyan kellene? És ha máshogyan akkor hogyan? Főleg nők/lányok tanácsait fogadnám, de ilyen ismerkedésben tapasztalt és sikeres férfiak véleménye/tanácsa is érdekel! :)



2022. máj. 7. 15:16
 1/9 anonim válasza:

Elöször is idegennel nem igazán tudom elképzelni, hogy kávézni menjek vele.

Másodszor az ilyen sablonos vagy vicces szövegek kifezejetten negatívan hatnak, azt az érzést adják, hogy én vagyok a "napi kötelezö" leszólítás, nem lehet komolyan venni.

Olyan szöveg, ami mindenkire mindenhol hat, nem létezik, esetleg egy nagyon spontán valami lehet vonzó, de csak akkor, ha egyértelmü, hogy nem betanult szöveg.


De ahogy írtam, leszólításra nem reagálok soha pozitívan, nem érzem elfogadhatónak.

2022. máj. 7. 15:22
 2/9 anonim válasza:

Hasonlóan gondolkodom erről, mint az első válaszoló. Nem fogok egy idegennel elmenni sehova. Biztos vannak olyanok, akik tényleg normálisak, de inkább csak furcsa fazonok szólítanak meg így az utcán, villamoson, hasonló helyeken. Félre ne érts, ezzel nem téged akarlak leszólni. De szerintem érhető, ha egy nő nem szeretne kettesben elmenni sehova egy vadidegen emberrel.

Illetve a "valami kis poénról" is azt gondolom, amit az első. Nem kell feltétlen a "szia cica, van gazdád?" szintig süllyedni ahhoz, hogy egy-egy ilyen ismerkedős szöveg vagy kissé bugyuta vicc kimondottan taszító legyen. És tényleg olyan hatása van ennek, mintha mindennapi program lenne számodra így leszólítani lányokat. Bár te magad is azt írod, hogy ez gyakran előfordul, szóval...

Szerintem a választott helyszíneid nem éppen ideálisak. Például a villamoson azért vagyok ott, hogy eljussak A-ból B-be, és sokszor sietek, néha ideges vagy fáradt is vagyok. A hátam közepére sem kívánom, hogy egy idegen beszélgetni kezdjen velem, főleg nem ilyen jellegű ismerkedés céljából. Viszont lehet, hogy én is nyitottabb vagyok, ha egy szórakozóhelyen, bárban találkozok valakivel. És sokkal szívesebben megyek el találkozni olyannal, akivel előtte beszélgettem már fél óránál többet. Nem véletlen találkozik sok pár munkahelyen, iskolában, hiszen feltehetően több időt töltenek együtt, mielőtt elmennének mondjuk egy közös kávéra.

Szóval szerintem nem csak a szöveg számít. Ha azt érezteted egy nővel, hogy csak a jó alakja/szép arca/akármilyen külső jegye miatt akarod elvinni egy kávéra, ráadásul úgy, hogy egy szót nem beszéltetek és semmit nem tudsz róla, akkor sokan nemet fognak mondani.

2022. máj. 7. 15:49
 3/9 anonim válasza:
Ez alapvetően nem rossz, de ha van párja, nem vagy az esete vagy csak nem vevő arra, hogy ismeretlenek leszólítsák az utcán, akkor teljesen mindegy mit csinálsz, akkor se lesz vele sikered. Összejöhet amúgy, de arra készülj fel, hogy a többség valami okból nemet fog mondani.
2022. máj. 7. 16:19
 4/9 anonim válasza:

Egy esetben mennék el egy szimpatikus férfival kávézni ismeretlenül. Ha közös ismerős mutatja be egy társaságon belül. Csak úgy random nem.

Ha nagyon nagyon jól eldumálunk akkor magamtól is fogok kezdeményezni, de nem rögtön egy randival. Mondjuk mondom, hogy jelölj be facebookon és folytassuk a beszékgetést ott vagy ilyesmi.

2022. máj. 7. 16:26
 5/9 anonim válasza:

Szerintem pont ezek a válaszok bizonyítják, miért olyan nehéz, új barátokat, vagy párt lelni ismeretlenben. Valahogy meg kell ismerni azt az idegent, és utána már ismerős lesz.

Vannak, akik elzárkoznak, és nem igényelnek új ismeretséget, vannak akik meg szimplán szégyenlősek ilyenkor. De vannak akik vevők erre, probálkozni kell tovább. Csak soha se legyél erőszakos,arra figyelj, különben nincs semmi baj a leszólításokkal.

Szerintem a kávé teljesen rendben van, kivéve ha az otthonodba akarod hívni kávézni:D

2022. máj. 7. 17:22
 6/9 anonim válasza:
teljesen mindegy, hogy mit mondasz, a lényeg hogy hogy nézel ki
2022. máj. 7. 17:36
 7/9 anonim válasza:
Sok lányhoz odamentem,sport közben,utcán.Mindegyik megadta eddig a számát🙂
2022. máj. 7. 17:37
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nincs vele baj. Ha tetszik a pasi ÉS kedves, akkor igent mondanék, ha nem is azonnal, de későbbre biztos. Ha nem tetszik, akkor pedig mindegy mit mondtál.
2022. máj. 8. 22:23
 9/9 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy mielőtt odamennél egy csajhoz várd meg, hogy legalább valamilyen szintű érdeklődést mutasson az irányodba. Megnézzen magának, legyen egy kis szemezés és csak ezután próbálkozz be. Az is fontos hogy ilyen esetben tényleg érezz valami erős késztetést, megfogjon a nő, ne csak egy újabb egytucat hatást váltson ki belőled. Ezt a nők is megérzik, hogyha tényleg meglátsz valami egyedit bennük. Nekem ilyen helyzet 3 havonta szokott lenni átlagba. Ez ritkább jóval, mintha boldog boldogtalanhoz oda mennék, de legalább evvel a türelmes stratégiával tényleg van értelme, ilyenkor a nő is 99% hogy akarja a közeledésem. Szerintem a te stratégiád idegesítő, ahhoz járulsz hozzá, hogy a nők kényelmetlenül érezzék magukat az utcán. Tudom szar hogy a mai világban a nő többsége passzív, nem erőlködik a pasizás terén, meg persze sokszor teljesen elvannak tévedve a saját piaci értékükkel kapcsolatban köszönhetően a social médiára posztolt jól elkapott/beállított fotóknak és a sminkelési technikák alkalmazásának.
2022. máj. 9. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!