Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire éreznének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire éreznének magatokat fenyegetve, ha odamenne hozzátok egy 206cm-es és nem nádszál vékony fiú?

Figyelt kérdés
Hajlandó lennél vele szóba állni? :/

2021. nov. 22. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy szóba állni?

Csak azért mert magas?..

2021. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez sok mindentől függ, pl. éjjel egyedül a buszmegállóban vagy nappal egy forgalmas téren, aztán meg apróért tarhálsz, drogot próbálsz eladni, stb.
2021. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért mert volt olyan aki csak elfordult és még vissza se köszönt. Nem tudom mi miatt lehetett normálisan szóltam hozzá lehet megijedt vagy nem tudom 😅
2021. nov. 22. 16:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az a gond, ha csak leszólít - méretétöl függetlenül - , általában nem szoktam idegenekkel leállni beszélgetni.
2021. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én 10, Pesten töltött év alatt azt tapasztaltam, hogy a megszólítók tömege kb. így oszlik meg:


- 45% szakadt csöves koldus

- 45% kevésbé csöves koldus

- 4% adománygyűjtős vagy egyéb fancy nevet viselő koldus

- 3% jehovás vagy egyéb szektás

- 2% srác, aki ismerkedne

- 1% eltévedt turista, aki nem tudja, merre van valami

Ez alapján azt hinném, inkább nézek ki gazdagnak, mint szépnek, de a sokkal szebb és a jóval szegényebb ismerőseimnél ugyanez az arány...

2021. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna, hogyha kulturáltan szól hozzám. És igen, nyilván szóba állnék vele, ha szimpatikus. Én sem vagyok nádszál, magas is vagyok, mégsem ijednek meg tőlem az emberek :D
2021. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, tényleg kialakult már az emberekben, hogyha elindul valaki feléd (na ná hogy kunyerálni), vagy csak rád néz, már szeded is a lábad a másik irányba...


Ha nem néz ki csövesnek a szép, daliás gyermek, akkor az lesz a tényállás, hogy vonatjegyre gyűjt, mert éjjel kirabolták.

2021. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
33%
Veszélyben? Nem, ha pedig az oldalán folytatnám az életemet, akkor biztonságérzetet adna nekem. Én sem vagyok aprócska. Nem príma tonna, de kerek és hülyén is néznék ki egy pici pasi mellett. Mindegy, nem is ez a lényeg, a kérdés sem ez volt. Szóval: nem, nem érezném magam veszélyben.
2021. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijednék meg tőle és ha látom hogy csak ismerkedni szeretne azért biztos vissza köszönnék.
2021. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Egyáltalán nem érezném magam fenyegetve, ha kedvesen közelít felém.

Azt pedig imádnám, ha a párom ilyen magas lenne, szerintem pont, hogy inkább biztonságérzetet nyújt, jó lehet az ölelésébe bújni.

2021. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!