Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 22/F vagyok. Molett lány!...

22/F vagyok. Molett lány! Együtt lefogyunk? :)

Figyelt kérdés

Olyan társat keresek, akivel közösen lefogyhatunk, de ugyanakkor szeretetet is adnánk egymásnak. 120kg vagyok jelenleg. Kicsit elfáradtam a magányban és a végeláthatatlan próbálkozásban. Egyszerűen egyedül nem megy. Lány, aki ezt olvasod, nem biztos, hogy te vagy az ideálom külsőre, de ha csatlakozol, talán az utazás végére nem lesz olyan férfi, aki ellen bírna állni neked. Sajnos ez egy ilyen felszínes világ, mi is azok vagyunk amúgy.


Együtt sportolhatnánk, táncolhatnánk, valamennyire terápiás jellegű lenne, beszámolhatnánk mindig a sikereinkről. Ha érdekel a dolog, írj egy bemutatkozást arról, hogy milyen személyiség is vagy te, milyen zenét szeretsz, mit szeretsz csinálni, stb. BP és 100km-es környéke fele



2022. ápr. 19. 00:35
 1/9 anonim válasza:
És ha lefogytatok, utána mi lesz? Szétunjátok a fejeteket? 😃
2022. ápr. 19. 06:43
 2/9 anonim válasza:
2022. ápr. 19. 07:23
 3/9 anonim válasza:

Ez a legrosszabb módszer bármire is.

Amikor többen akarnak leszokni a cigiről vagy az eseted a fogyás is.

Ahhoz hogy ilyet csinálj, ahhoz kell egy motiváció ami a fejben dől el.

Tulajdonképp ez az akaraterő.

Ezt pedig jobb egyedül csinálni, nincs kire fogni a sikertelenséget.

2022. ápr. 19. 11:05
 4/9 anonim válasza:
szexel fogyás?
2022. ápr. 20. 13:38
 5/9 A kérdező kommentje:
kellemest a hasznossal
2022. ápr. 21. 15:29
 6/9 LrdSggbfsz válasza:
Karcsi 42/F Gyöngyöspata. 115kg vagyok kicsit felszedtem 165cm, együtt lefogyunk péniszméret: 11cm. kicsit kicsi de nagyon mozgékony. Gyere le oszt megizzasztalak te koca. ehec kobaszt meg van itt szalonna is. Szia
2022. máj. 2. 19:00
 7/9 anonim válasza:
22 évesen 120 kiló vagy? Felszaladt 10 kiló után sem léptél? Ezért nem is fogsz kelleni senkinek sem!
2022. máj. 9. 12:52
 8/9 anonim válasza:

Mi az, hogy felszínes világ?

Omg, ne azért akarjál lefogyni, hogy tetsszél a lányoknak, hanem hogy ne vigyen el a cukorbetegség, stroke (vagy bármilyen szív- és érrendszeri betegség), és a veseelégtelenség pár évtizeden belül! Tudod mivel kezdik a szívsebészek a beszélgetést? "Jól van xy, első feladat, ledobni 50 kilót, ezután beszélhetünk a többiről". Ne olyan alakot akarjál, amire úgyis visszahízol pár hónapon belül, hanem amit tartani tudsz.

Nekem sose kellett ekkora súlyfeleslegeket ledolgozni, mert a családomban nagyon sok drasztikusan elhízott férfi és nő van, ezért a szüleim direkt úgy neveltek, hogy az elhízás gondolata is kikészítsen. És inkább nem eszek este 6 után, inkább lemondok a gyorskajákról, mint egész életemben szívni attól, hogy fulladok, izzadok, alig bírok menni, kikopnak a térdeim stb stb. Plusz, valami nagyon rossz halált halni maximum 70 évesen. Ez szörnyen hangzik, de most mit csináljak, ha ez az igazság?

Azt viszont becsülöm benned, hogy a hajlandóság megvan. Nem kell topmodellre fogyni, bőven elég egy egészséges súlyt elérni, rendszeresen sportolni valamit, egészségesen táplálkozni, friss levegőn lenni. Fiatal korban az ember szinte bármit megtehet a testével, bárhonnan visszajöhet. Most kell lépni, mert 40 évesen már nem ugyanaz.

Ennyit erről, csak azért fejtettem ki hosszabban, mert Mo-n különösen fontos lenne kihangsúlyozni az elhízás veszélyeit, vmiért viszont az emberek többsége ilyenkor egyből Schobert Norbira asszociál és elmegy a kedve az élettől is.

Kérdés, azóta sikerült elkezdeni egy egészségesebb életmódot?

2022. aug. 16. 22:29
 9/9 A kérdező kommentje:

Sikerült elkezdeni és egy más ember hatására. - egy nő - lehet, hogy más embernek működik mindez külső motiváció nélkül, nekem csak úgy sikerült elindulnom az úton, hogy valaki lehajolt és felsegített (cserébe én is adtam amit tudtam). Ironikus módon pont egy elég sovány ember. Ha nem is tart ez sokáig, ez a kezdő lökés mindenképp sorsfordító.


Ha egy tanácsom lehet az olyan elkeseredett embereknek, mint akik ezt olvassák vagy hasonló kérdést írnának - menjetek piálni a valóságban, ne itt chateljetek. Ismerkedjetek sok emberrel, egyszer lesz, akivel kölcsönösen kiegészítitek egymást. A valóságban is lehet szelektívnek lenni az emberekkel és társaságokkal.


Lehet itt papolni az elhízás veszélyeiről, ha egyszer a depressziós, magányos embernek nincs motivációja másra, hiába tudja mit kockáztat. Ez csak tüneti kezelés azt mondani "ne legyél kövér". Miért kövér? Itt kezdődik a megoldás.

2022. aug. 29. 00:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!