Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor lefogyunk az arcunk és...

Amikor lefogyunk az arcunk és a bőrünk is ennyire megszépül? (Képek lent. )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


És egyébként miért nincs rajtuk sehol szőr? :S Ilyenkor olyan pocsékul érzem magam... Én hozzájuk képest jeti vagyok. :(



2015. jan. 28. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem vagy vékony, szőrteleníteni még te is tudsz, és akkor rajtad sem lesz szőr.. :)
2015. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"Én kövér vagyok, Te csúnya..Én lefogyok, Te mit csinálsz?"

Ezzel az idézettel csak próbálok rámutatni, hogy aki csúnya, és kövér, attól, hogy lefogy, nem fog megszépülni az arca...

Pl. a 2. csajnak szerintem az arca sokkal bájosabb ducin, de ízlések és pofonok ugyebár.

És hogy miért nincs rajtuk szőr? Borotva, gyanta, epillálás, sok-sok variáció lehetséges.

Ha jeti vagy, kapd elő a borotvát.

Hány éves vagy amúgy?

2015. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Hát oké borotválkozom... De most borotváljam le a mellem, hasam és a hátam is? :O Ezen kívül mindent borotválok de a többinél félek, hogy csak rosszabb lesz.. :S Meg nem akarom, hogy másnap szúrjon stb.
2015. jan. 28. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
HA szőrösödsz is, meg túlsúlyod is van, az valószínű mindkettőt hormonális problémák okozzák. Vizsgáltasd ki, mert ha igaz, akkor kapsz rá gyógyszert, segítséget abban, hogy hogyan táplálkozz, mit és mennyit sportolj, és a hormonok rendeződésével mindkét probléma javulni fog :)
2015. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha lány létedre szőrös a melled, hátad stb, akkor vizsgáltasd ki magad, ez valószínű hormonális probléma.

gimiben volt egy lány osztálytársam, neki is szőrös volt a háta nagyon, és kiderült, hogy a hormonjaival volt gond, kapott gyógyszert rá.

2015. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!