Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Balliberális, ateista nővel...

Balliberális, ateista nővel ismerkednék, aki nem szeretne gyerekeket. Ilyen vagy?

Figyelt kérdés
Én huszonnyolc éves budapesti férfi vagyok, betanított munkából, albérletben élek. A hazaáruló jobboldali kormány miatt ez így is marad. Ultraliberális, abortuszpárti, keresztényellenes vagyok. Hasonló beállítottságú nővel ismerkednék.

2022. ápr. 6. 09:43
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

De mondta, egész más szövegkörnyezetben, de kösz h hazugnak titulálsz.

Tudom, a választást meg elcsalták.

Mondj újat.

2022. ápr. 6. 14:02
 22/31 anonim válasza:

#21

Nem, nem mondta, pont leírtam, hogy miért hiszed, hogy mondta.

Soha nem mondta az embereknek ezt, és pont azért mert tudta, hogy fel tudnák ellene használni.


Szerintem miért kellett egy öszödi beszéd, hogy támadható elgyen? Mert a nyilvánosság előtt figyelt arra, hogy mit mond. Márcsak ebből tudja egy értelmes ember, hogy nincs igazad.


"Tudom, a választást meg elcsalták."

Egyébként igen.

Ezt már a Kúria is kimodnta többször is, szóval az, hogy cinikus próbálsz lenne, csak a te értelmi képességeidről árulkodik.

2022. ápr. 6. 14:06
 23/31 anonim válasza:

Gyerekek ez a #22-es nagyon ostoba mert mindenki tudja sőt videóra is van véve amikor azt mondta hogy ha nem tetszik amit művelünk el lehet menni az országból.

Hagyjad #21-es ez az elmebeteg menthetetlen, ha rajtuk múlna már rég nem lenne országunk sem, nem mintha most annyira a toppon lennénk, de még ennyink se lenne. A Gyurcsány show meg addig fog működni ameddig azaz ember él, akkor lesz vége ha meghal.

2022. ápr. 6. 15:15
 24/31 A kérdező kommentje:
Ahogy az Orbán-show is. És most fejezzük be a politikát. Nők írjanak inkább.
2022. ápr. 6. 15:21
 25/31 anonim válasza:

#23

"Gyerekek ez a #22-es nagyon ostoba mert mindenki tudja sőt videóra is van véve amikor azt mondta hogy ha nem tetszik amit művelünk el lehet menni az országból."

TE vagy az ostoba, mivel az a felvétel pont arról szól, hogy a cégeknek mondja, akik nem akarnak adót fizetni.

Erre mondtam, hogy tudjuk, a másik válaszoló mondta (vagy te?), hogy volt, amikor az embereknek mondta.


Na erre kell a bizonyíték, ami mellesleg nincs, mivel nem mondta.



És a kedvedért ne kelljen részleteznem, hogy kettőnk közül ki az ostoba, amikor nem sikerült felfognod, hogy miről beszélünk. :)

2022. ápr. 6. 15:34
 26/31 anonim válasza:

A kormány miatt nem tanultál és szereztél rendes szakmát?

Biztos könnyebb mást hibáztatni

2022. ápr. 6. 15:48
 27/31 A kérdező kommentje:
Hát most pl a kormány lehetetlenítette el a felnőtt képzést, de mindegy. Amúgy meg egyfajta általános jólét mindenkinek járna, legyen gyári munkás vagy takarító. De hát mit várunk ezektől, inkább propagandára megy el évi 1000 milliárd.
2022. ápr. 6. 15:54
 28/31 anonim válasza:

Egyszer azt mondod hogy mondta, másszor azt mondod hogy nem mondta és ezért nincs felvétel, ergo te magad se tudod mit mondott valójában hanem össze vissza fröcsögsz tipikus ellenzéki mentalitás. De mindenesetre meddő vita, hagyjuk abba szegény kérdezőt sajnálom mert az ismerkedéséről kéne szólnia erről a kérdésnek és nem a butaságaidról ahogy próbálsz védeni egy bukott politikust.

Na pá. Én abba hagytam.

2022. ápr. 6. 15:57
 29/31 anonim válasza:

#28

"Egyszer azt mondod hogy mondta, másszor azt mondod hogy nem mondta "

Te tényleg ostoba vagy. :D


Nézd te nagyon idióta, ezt írta a #21-es egy másik kommentjében:

#19 "én amit láttam élőben ott magánemberekhez címezte."


Az én állításom meg ez volt erre:

#20 "Sosem mondta magánembereknek."


Hatalmas nagy retardált vagy, hogy nem tudod felfogni, hogy miről beszéltünk. :DDDD


"össze vissza fröcsögsz tipikus ellenzéki mentalitás"

Nem fröcsögtem. Tényt mondtam, elég egyértelmű, hogy miről beszéltünk, neked nem sikerült felfognod.

Kvázi te bizonyítottad, hogy hülye vagy. :)


"nem a butaságaidról ahogy próbálsz védeni egy bukott politikust."

Egyébként ha a bukott definíciója még mindig az, hogy leváltozzák, akkor Orbán is bukott, akire te szavaztál úgy, hogy olvasni sem tudsz. :DDDD

2022. ápr. 6. 16:06
 30/31 anonim válasza:
sajnos mar foglalt vagyok
2022. ápr. 6. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!