Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Balliberális, ateista nővel...

Balliberális, ateista nővel ismerkednék, aki nem szeretne gyerekeket. Ilyen vagy?

Figyelt kérdés
Én huszonnyolc éves budapesti férfi vagyok, betanított munkából, albérletben élek. A hazaáruló jobboldali kormány miatt ez így is marad. Ultraliberális, abortuszpárti, keresztényellenes vagyok. Hasonló beállítottságú nővel ismerkednék.

2022. ápr. 6. 09:43
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Hát igen. 28 éves vagy, amikor éppen Gyurcsányék rabolták szét az országot, akkor egy 16 éves kis pisis voltál, aki valószínűleg azzal volt elfoglalva, hogy nőnek a szőrszálak a tökén, mert máskülönben eljutott volna az agyadig, hogy mi folyik. Mostanra meg már el is felejtetted. Ja, azért nem lesz lakásod, mert megszavazták Orbánt. Mintha a másik oldal annyira támogatta volna valaha is azt, akinek nincs gyereke. A gyerekmenteseket és gyerekteleneket senki sem támogatja, more, ébresztő!
2022. ápr. 6. 10:32
 2/31 A kérdező kommentje:

Az, hogy szar volt Gyurcsány nem mentsége Orbánnak, amiért ő még szarabb.

De ez nem a politika téma, hess innen, Orbán hívő!

2022. ápr. 6. 10:47
 3/31 anonim válasza:

#1

"amikor éppen Gyurcsányék rabolták szét az országot"

Egyébként nem, vagyis pontosabban nem olyan mértékben. Az emberek jó része élt akkor és dolgozott, mégsem objektív kép él a fejükben Gyurcsánnyal kapscolatban, hanem az, amit a fidesz beléjük táplált.


Pl. sokan még mindig azt hiszik, hogy Gyurcsány okozta a VILÁGválságot.


Gyurcsány objektíven jobb volt, mint Orbán.

De egyébként tök irreleváns, mivel Gyurcsánynak nem sok hatalma lett volna.

2022. ápr. 6. 10:50
 4/31 anonim válasza:

De igen, mert politikai tartalmú a kérdésed. Szóval ha nem akarsz politizálni, akkor ne így írd ki.


"De ez nem a politika téma, hess innen, Orbán hívő!"

Kikérem magamnak, én nem vagyok sem jobbos, sem balos. Semmilyen birka nem vagyok. Júúúj!


Amúgy menj a Gyermekmentes Övezet oldalra, vagy valamelyik csoportjukba, ott tuti találsz megfelelő nőt. A többség ateista és balliberális, értelemszerűen gyereket sem akarnak. Csak egy gond van velük, hogy nagyrészt leszbikusok! Azért sok sikert!

2022. ápr. 6. 11:03
 5/31 anonim válasza:
Mintapélda 8 általánossal, az állítólagos értelmiségi fővárosi ellenzékiek..
2022. ápr. 6. 12:38
 6/31 A kérdező kommentje:
Érettségi + szakma. De ki mondta, hogy a liberalizmus az értelmiséghez van kötve?
2022. ápr. 6. 12:43
 7/31 anonim válasza:
A baloldali sajtó állítja, hogy a diplomás fővárosi értelmiség a baloldal szavazója, a fideszé meg vidéki, tanulatlan, suttyó, akik jó része roma is és egy szaryor krumpliért megvehető, azon felül h sötét, mert különben látnia kéne mekkora királyság lehetne itt mzp vel meg ferivel, amit már láttunk, sokan mai napig nyőgik a devizahitelt
2022. ápr. 6. 12:48
 8/31 anonim válasza:
Ilyen vagyok, csak én pasit sem szeretnék. :D
2022. ápr. 6. 12:49
 9/31 A kérdező kommentje:

#8 Akkor igaza volt a 4-esnek.:)


#7 Tény, hogy értelmesebbek vagyunk nálatok, de ehhez nem feltétlenül kell diploma.

2022. ápr. 6. 12:51
 10/31 anonim válasza:
Egyébként ha van szakmád, érettségid, miért nem keresel jobb állást, lehetőséged lenne.
2022. ápr. 6. 12:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!