Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Balliberális, ateista nővel...

Balliberális, ateista nővel ismerkednék, aki nem szeretne gyerekeket. Ilyen vagy?

Figyelt kérdés
Én huszonnyolc éves budapesti férfi vagyok, betanított munkából, albérletben élek. A hazaáruló jobboldali kormány miatt ez így is marad. Ultraliberális, abortuszpárti, keresztényellenes vagyok. Hasonló beállítottságú nővel ismerkednék.

2022. ápr. 6. 09:43
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
#9 Attól, hogy nem akarok pasit, még nem vagyok leszbi. :) Nem vágyom párkapcsolatra, ez ennyi.
2022. ápr. 6. 12:53
 12/31 anonim válasza:

Kérdező sértegessétek csak a másik oldalt, meggyőzés helyett.

Ezzelár most biztosítjátok 26 és 30ban is a narancs győzelmet, bármit csinál a fidesz.

2022. ápr. 6. 12:54
 13/31 A kérdező kommentje:

#11 Persze, csak viccelek.:)


#12 2126-ban is a fidesz lesz, a kínai kommunista párt is 100 éves már. Ez már az ő országuk, tök mindegy mit csinál az ellenzék.

2022. ápr. 6. 12:59
 14/31 anonim válasza:

Igen, mindent megtesztek érte az biztos, ami már a fideszeseknek kezd ijesztő lenni.


De feri apátok megmondta, el lehet innen menni ha nem tetszik. Miért nem csomagoltok?

2022. ápr. 6. 13:02
 15/31 A kérdező kommentje:
Azt a multiknak mondta, amiket Orbán istened úgy kiszolgál. De szerintem Ferinek is mennie kéne már a levesbe, de nem fog. Mindegy, ezt a rendszert nem lehet választáson legyőzni.
2022. ápr. 6. 13:10
 16/31 A kérdező kommentje:
Ja és most már térjünk vissza a társkeresésre!
2022. ápr. 6. 13:12
 17/31 anonim válasza:
Fiatal vagy még, nem a multiknak mondta, az embereknek akiknek nem tetszett a kormányzásuk, jogosan mivel semmit nem csináltak, azon felül h eladósították a lakosságot devizában.
2022. ápr. 6. 13:12
 18/31 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 6. 13:15
 19/31 anonim válasza:
Mondta munkáltatóknak is, én amit láttam élőben ott magánemberekhez címezte.
2022. ápr. 6. 13:34
 20/31 anonim válasza:

Meg se lep, hoyg nincs gerince be ismerni, hogy téved.

Hát, igen, ilyenek a fideszesek...


Sosem mondta magánembereknek. Ez pont az az intézkedése volt, ami kivételesen szociális intézkedés volt, amire a cégek elkezdtek panaszkodni és ezt válaszolta nekik.

A fidesz pedig erre épített kampányt, hogy Gyurcsány azt mondta az embereknek, hogy el lehet innen menni. A valóságban pedig sosem mondta.

2022. ápr. 6. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!