Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meghívtam egy lányt sütizni...

Meghívtam egy lányt sütizni kb.2 hete de nem jelentkezem felé,mert láttam egy fiúval sétálni. A fiú nála volt,láttam,hogy megy be hozzá. Jól tettem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 16:33
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

Képzeld, sokan odamennek, ezért is alakul ki olyan helyzet sokszor, hogy valaki egyik kapcsolatból a másikba ugrik. Mert hiába van párja, ettől még más is odamegy, és udvarol neki, vagy ha a nő volt az, aki kezdeményezett, elkezdett flörtölni egy új fickóval, akkor is kellett az hozzá, hogy a férfit ne tartsa vissza az, hogy a nő épp kapcsolatban van. Aki mer, az nyer!

Ezt a "fúj" felfogást megértem, csak nálam ez a szájra/nyelvre vonatkozik. 😀 Ha arra gondolok, hogy másnak adott nyelves csókot a pasim meg más nemi szervét abajgatta a nyelvével, elhányom magam. De muszáj félretenni az undort.

2022. ápr. 4. 10:27
 42/43 A kérdező kommentje:

Meg sem látom ezentúl!


Undorodom tőle!

2022. ápr. 4. 15:55
 43/43 anonim válasza:

Ha te nem !

AKKO MAJD ÉN ! 💕

Tudnál mondani, egy nevet vagy egy CÍMET privátban ?!

2022. ápr. 4. 19:12
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!