Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meghívtam egy lányt sütizni...

Meghívtam egy lányt sütizni kb.2 hete de nem jelentkezem felé,mert láttam egy fiúval sétálni. A fiú nála volt,láttam,hogy megy be hozzá. Jól tettem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 16:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
Ebből nem derül ki, hogy a fiú, a testvére, rokona, haverja stb, szóval az sem, hogy jól tetted-e.
2022. ápr. 2. 16:36
 2/43 A kérdező kommentje:

Állítólag alkalmi barát,mert utánaérdeklődtem.


Ilyen lánnyal kár foglalkozni,szerintem.

2022. ápr. 2. 16:38
 3/43 anonim válasza:
alkalmi barát :D mit ki nem találnak
2022. ápr. 2. 16:44
 4/43 A kérdező kommentje:
Komolyan...ismerőse mondta hogy néha jár hozzá....
2022. ápr. 2. 16:45
 5/43 anonim válasza:
Tudod, ki hívta volna meg...
2022. ápr. 2. 16:59
 6/43 anonim válasza:

Ja mert az ismerőse azt mondta...A szomszédnak az unokájának a macskájának a gazdájának a felesége is legalább ennyire hiteles forrás. Miért nem az adott lányt kérdezed meg? Lehetőleg élőben, mert a testbeszéd is sokat elárul. Bár egyébként az sem derül ki, hogy végül csak elhívtad, de nem lett semmi vagy elmentetek, jól éreztétek magatokat és utána láttad valakivel?

És ha a kedves ismerős hazudik? Vagy alkalmi barát az tényleg csak barát, nem szexpajti, hanem pl tanulótárs?

Azért adjuk már meg a csajnak az esélyt, hogy megmagyarázza, ahelyett, hogy mindenféle ismike dumáljon bele helyette mindenfélét.

2022. ápr. 2. 17:23
 7/43 A kérdező kommentje:
Hiteles a forrás!
2022. ápr. 2. 17:58
 8/43 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hívtam meg!
2022. ápr. 2. 18:00
 9/43 anonim válasza:

Akkor minek írtad ki a kérdést?

Te már eldöntötted, hogy esélyt sem adsz a lánynak, mert valaki mondott róla valamit. És majd ha téged utasít valaki el, mert látott egy lánnyal és valaki kitalálta a sztorit, téged meg meg sem kérdeztek, az hogy fog esni?

2022. ápr. 2. 18:02
 10/43 anonim válasza:
És mi bajod van azzal, ha netán van szexpartnere?? Most éljen szűzi életet, csak mert nincs tartós kapcsolata?
2022. ápr. 2. 18:08
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!