Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meghívtam egy lányt sütizni...

Meghívtam egy lányt sütizni kb.2 hete de nem jelentkezem felé,mert láttam egy fiúval sétálni. A fiú nála volt,láttam,hogy megy be hozzá. Jól tettem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 16:33
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Ja... és reggel megy haza a srác,ott alszik...
2022. ápr. 2. 19:20
 22/43 A kérdező kommentje:

Lehet kártyáznak vagy malmoznak???


😀

2022. ápr. 2. 19:21
 23/43 anonim válasza:
Mi is szoktunk egymasnal, ha pl elhuzodik egy filmnezes v ilyesmi v buli utan, o a varosba lakik
2022. ápr. 2. 19:23
 24/43 A kérdező kommentje:

Érdekes nekem nem adtok igazat,csak a lánynak.


Mindegy is......

2022. ápr. 2. 19:23
 25/43 A kérdező kommentje:
Ezek mind kimagyarázások,mindegy...
2022. ápr. 2. 19:24
 26/43 anonim válasza:

Nem mondtam, lehet igazad, csak sajàt magad győzödj meg róla először, ne mástól, hallomásból. Ennyi.

50-50


Bár az együttalvás nekem is fura lenne.

2022. ápr. 2. 19:26
 27/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak!!
2022. ápr. 2. 19:33
 28/43 anonim válasza:
NEM jól TETTED... !
2022. ápr. 2. 19:45
 29/43 anonim válasza:

Én elhiszem, hogy szexpartner vagy lehet, hogy több is annál. De ez miért baj? Ettől még nyitott lehet az ismerkedésre, hiszen lehet, hogy nem akar semmi komolyabbat a sráctól, vagy ha igen, a srác nem akar többet. Az is lehet, hogy nem csak szexpartnerek, hanem járnak is, de lehet, hogy érzi a lány, hogy nem ő lesz élete párja, ezért amint alkalom adódik rá, lecseréli. Persze a fiú is lehet így a dologgal.

Nincs értelme foglalkozni azzal, hogy épp kivel kefél. Szíve joga. De emiatt hülyeség nem ismerkedni vele, ha neked amúgy szimpatikus. Lehet, hogy összejöhetnél vele, és nemcsak egy kalandra. De ha meg se próbálod, csak mert van kefepartnere, az butaság.

2022. ápr. 2. 21:27
 30/43 anonim válasza:
Ha régebben is láttad már, hogy jár oda a srác, akkor mire fel vagy meglepődve? Mikor elhívtad sütizni, akkor is tudtad. Nem értelek. Bolhából csinálsz elefántot. Gondolom min. 30 vagy már, ideje lenne érettebben viselkedned. Amúgy tényleg nem illene hozzád egy 10 évvel fiatalabb nő. Kapcsolatra legalábbis. De ha találkoztok még, és szerencséd van, megkedvel, ha nem is igazi kapcsolat, de szexkapcsolat lehet még belőle. Az is lehet, hogy dobná ezt a mostani fiút, és te járhatnál hozzá.
2022. ápr. 2. 21:36
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!