Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meghívtam egy lányt sütizni...

Meghívtam egy lányt sütizni kb.2 hete de nem jelentkezem felé,mert láttam egy fiúval sétálni. A fiú nála volt,láttam,hogy megy be hozzá. Jól tettem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 16:33
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:

ATTÓL MÉG HÍVD EL SÜTIZNI !

HÁT ba**** egy házba laktok....

2022. ápr. 2. 22:47
 32/43 anonim válasza:
Szerintem kíméld meg magadtól szegény csajt, hálás lesz érte!
2022. ápr. 2. 23:27
 33/43 A kérdező kommentje:

Nem tudnám így elfogadni a lányt!


Mindenki más és más,különböző érzelemvilággal rendelkezünk.


Legyen boldog az alkalmi sráccal!

2022. ápr. 3. 08:50
 34/43 anonim válasza:
Nyugi, az is lesz, egy percig nem fogja érdekelni, hogy Felséged megsértődött, mert nem szűz, te meg húzogasd magadnak. Ha már ekkora lúzer vagy, hogy elszúrod az egészet, mielőtt elkezdődne.
2022. ápr. 3. 17:54
 35/43 anonim válasza:

A te dolgod Kérdező, hogyha nem tudnád így elfogadni. Csak nem értelek! A mai vilában... Nem 30 évvel ezelőtt járunk már. Van is egy mondás, hogy amíg nem találod meg az igazit, addig is jól szórakozhatsz a többiekkel.

Te kb. személyes sértésnek veszed, ha egy lány, akár egy jövendőbeli barátnőd, nem várt az igazira (rád), nem volt el egyedül, hanem addig is volt valakije. Érzelemvilágra fogni az ilyet, komolyan... Nem kell ennyire érzékenynek lenni. Sokan soha életükben nem találják meg az igazit, nincs tökéletes párkapcsolat, tökéletes partner, kompromisszumok mindig kellenek. Nem kell a tökéletesre várni, hiszen nincs is olyan.

És ha egy nő úgy érzi, mondjuk 20 évesen, hogy igen, talán ő lesz az igazi, majd kiderül, hogy mégsem, tegyük fel egy év múlva szakítanak, majd a következő pasi, akiről ismét úgy érzi, hogy talán ő lesz az, akivel együtt élhet hosszútávon, nem jön csak 10 év múlva, akkor 10 évig éljen szex nélkül?

Nincs abban semmi rossz, ha együtt van egy nő valakivel úgy is, hogy nem komoly a kapcsolat. Sokmindent jobb valakivel együtt átélni, szabadidős programok, kirándulás, akármi, a barátnők sem mindig érnek rá. Azonkívül vágyik egy nő férfitársaságra is, nemcsak arra, hogy mindenhová barátnőkkel menjen el. Tudom, hogy lehetnek olyan fiúbarátok is, akik tényleg csak barátok, de az ilyesmi nagyon ritka. Már csak a társaság miatt is kell az ellenkező neműek társasága, nemcsak a szex miatt. Kell a változatosság, hogy ne mindig azonos neműekkel legyen az ember.

Egy nem komoly kapcsolat is hasznos, nemcsak azért, mert van kivel elmenni ide-oda, van kivel szexelni, hanem mert csak azáltal, hogy beszélgettek, időt töltötök egymással is megtanul az ember alkalmazkodni a másikhoz, tapasztalatot szerez ezen a téren is.

Semmi rossz nincs abban, amit ez a lány csinál, még akkor sem, ha amúgy nemigen járnak el közösen programokra, tényleg csak a szex van főleg.

Kár, hogy ilyen maradi a felfogásod. Lehet, hogy az zavar, hogy tapasztaltabb nálad a szexben, akár így is, hogy 10 évvel fiatalabb? Ezért "kell" szegény nőknek a mai napig titkolózni, szégyenkezni ha egy komoly, vagy legalábbis komolynak tűnő, annak induló párkapcsolatban netán rákérdez a párjuk a szexuális előéletükre. Mert az ilyenek, mint te rosszallóan veszik, ha csak élvezetből van egy nő együtt valakivel. Kár, hogy ezt a maradi gondolkodást, még nem lehetett kigyomlálni az emberek fejéből.

2022. ápr. 3. 18:12
 36/43 anonim válasza:

Azért sem helyes elvárni, hogy szex nélkül éljen, csak mert nincs komoly kapcsolata, mert huszonévesen a legerősebbek a vágyak. Én már 40 fölött járok, 41-től kb. teljesen megszűntek az ilyen irányú igényeim. De már 30-32-től csökkenőben voltak. A legerősebb tiniként meg huszonévesen volt.

Na most, nem nagy elvárás egy 40-es nőtől, hogy önmegtartóztató életet éljen, ha épp nincs párja, hiszen nem is igen vágyik már a szexre. De aki még tele van vággyal, attól ilyesmit elvárni, hát, ne haragudj, elég botorság.

2022. ápr. 3. 18:24
 37/43 anonim válasza:
Jó hát a kérdezőnek nyilván nincs senkije ilyen felfogással, akkor a csajnak se legyen már, evidens. Nála legalábbis.
2022. ápr. 3. 20:08
 38/43 A kérdező kommentje:

Rá sem tudok már nézni!

Undorodom tőle!

2022. ápr. 4. 05:52
 39/43 A kérdező kommentje:
Más bele i aztán meg én.. fújjjj!!!
2022. ápr. 4. 09:08
 40/43 A kérdező kommentje:

Jaaaa,mert Ti odamennétek egy olyan csajhoz,aki pasival sétál meg miegymás


Hagyjuk már....

2022. ápr. 4. 09:14
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!