Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk nálatok is sokszor...

Fiúk nálatok is sokszor kezdemenyeznek a lanyok? 19f

Figyelt kérdés
Most kezdtem el ezen gondolkodni, hogy nalam a legtobszor mindig a lanyok kezdemenyeznek. Nagyon magabiztos vagyok de ritkan tetszik meg egy lany annyira, hogy odamenjek, hozzam viszont gyakran szoktak odajonni. Multkor is mikor sizni voltam amig a haverjaim elmentek forraltborert felultem a felvonora es a tok csinos csaj beult mellem(addig vegig egyedul mentem fel) es elkezdett beszelgetni velem es odahivott a baratjaihoz. Es ez csak egy pelda volt. Massal is elofordul ez es velem ez miert ilyen gyajori, olyan a kisugarzasom?
2022. márc. 26. 20:17
1 2
 1/13 anonim válasza:

tényleg gyk-n kérdezgeted, hogy ilyen e a kisugárzásod? wth

Miért nem a hölgyeket kérdezgeted,akik odamennek hozzád?

2022. márc. 26. 20:27
 2/13 anonim válasza:

Sokat tud segíteni ha látják rajtad hogy magabiztos vagy.

Számít a kinézeted is.


Egy biztos ez nem mindennapi.


Örülj neki,ne légy bunkó,élj a lehetőséggel ha úgy érzed.

2022. márc. 26. 20:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt, az elsonek meg, te azert fogsz egyedul meghalni, ert ilyen kerdeseket teszel fel a csajnak ha odamegy hozzad😂
2022. márc. 26. 22:14
 4/13 anonim válasza:

Örülj neki, mert nem mindenkinek megy ilyen jól...

Ha még passzív hozzáállással is simán bevonzod a csajokat, akkor tessék továbblépni a dolgokkal!

Ha csak "úgy" odamegy egy csaj hozzád, akkor valószínűleg nem csak beszélgetni szeretne veled.

Valószínűleg várják, hogy te mit reagálsz arra, hogy kezdeményeztek feléd.

Ilyenkor már nem kell attól tartanod, hogy csalódás érne, ezért nyugodtan lehet neked is közeledni a kezdeményező csajok felé.

Sok sikert! Csak így tovább!!! :,D

2022. márc. 26. 22:33
 5/13 anonim válasza:
Biztos, hogy szelíd kisugárzásod van, nem egy erőszakos tahónak nézel ki. Nem is goromba irányító típusnak. Ez csak jó. Szerintem a lányok inkább szeretik a finom, alkalmazkodóbb fiúkat, én is különben, mint az irányító, hangos fajtákat.
2022. márc. 26. 22:44
 6/13 anonim válasza:
Nálam sosincs így sajnos.
2022. márc. 26. 22:48
 7/13 anonim válasza:
Nalam soha nem kezdemenyezett egy lany sem. Igy szoktam meg es nem zavar. Ha akarok valamit akkor en lepek ha nem akarok semmit akkor meg nincs semmi teendom.
2022. márc. 27. 04:21
 8/13 franciasrac válasza:
Lehet hogy érzik hogy magabiztos vagy, nálam csak néhányszor történt de nem tetszettek
2022. márc. 27. 22:16
 9/13 anonim válasza:
mutizol képet priviben?
2022. márc. 27. 22:37
 10/13 anonim válasza:

Én csak 1x mentem oda fiúhoz mert tetszett a haja xD

De megse adta a nevét és kb. elrohant :(


Van rá esély hogy csúnya voltam neki, de senki se közölte, meg sietett.


Úgyhogy szerencsés vagy, és ne legyél ilyen idióta mint akiről meséltem. Nekem elvette minden bátorságom, úgyhogy szerintem ezt még pár évig hanyagolom.

2022. márc. 28. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!