Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40-45 körüli férfiak, akik...

40-45 körüli férfiak, akik társat keresnek, azok mind elváltak vagy apukák vagy kövérek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 07:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Vagy pszichopaták. Rosszabb esetben elváltak, apukák, kövérek és pszichopaták.
2022. márc. 20. 07:28
 2/21 anonim válasza:
Nem: nekem sosem volt még párkapcsolatom, így nem vagyok sem elvált, sem apuka, és épp, hogy nem kövér, hanem full vékony vagyok.
2022. márc. 20. 07:38
 3/21 anonim válasza:
Én meg rendszeresen edzek 42 évesen, évek óta! Szóval, rám aztán nem lehet mondani, hogy kövér lennék. Feleségem sosem volt, gyerekem meg pláne nincs. Azért nem kellene általánosítani, azért mert te ilyeneket fogsz ki. Keresgélj, vagy ha mindenáron fullos pali kell válassz a konditeremből :-D
2022. márc. 20. 07:58
 4/21 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt "fullosról"? Akkor hosszabb lett volna a kérdésem...! :)


Konditermekben meg egészen biztos, hogy nemcsak "fullos" nincs, de "még elmegy" kategória sem! Max ha ő a recepciós, vagy egy barátját volt kénytelen egyszeri alkalommal elkísérni,vagy véletlen betévedt, de nem is oda akart menni.

Konditermekben csak nagydarab izomagyúak vannak, vagy olyanok, akiknek baj van a fejükben. Az biztos, hogy nem a szép szál, foghagymafenekű legények törzshelye! :)


Igazából pont csak egy tök minimális "elvárásokat" sejtető kérdést tettem fel, nem több.

Nagyon azt tapasztalom, hogy ebben a korosztályban, aki férfi társat keres, annak már gyerekei vannak, vagy szimplán elvált, vagy ha nem, akkor túlsúlyos.

Rendben van, hogy az életkorral előbbiek esélye egyre nő, de azért kizárt, hogy nincsenek kivételek. AKik ráadásul nem pszichopaták! Az első válaszoló is hozzátett egy nagyon alapot... :)

2022. márc. 20. 08:23
 5/21 anonim válasza:
Nem.
2022. márc. 20. 08:33
 6/21 anonim válasza:
Nem vagyok elvált. Nincs feleségem se. Nincs törvénytelen gyerekem. Nem vagyok elhízva (181/74). Üdv!
2022. márc. 20. 08:51
 7/21 anonim válasza:
40 éves vagyok.Nem volt feleségem,nincs gyerekem,186cm/90kg sportos alkat vagyok.Volt 3 öt éves kapcsolatom,egyszerüen ezt dobta a gép.Most egyedül vagyok 1 éve.De nem is törekszem kapcsolatra,most inkább a célok a fontosak és majd jön ha akar.Tanulás,munka ez most nálam a lényeg...
2022. márc. 20. 09:09
 8/21 anonim válasza:
Gondolom a kérdező is milyen tuti választás lehet.
2022. márc. 20. 09:20
 9/21 anonim válasza:
:)
2022. márc. 20. 09:26
 10/21 anonim válasza:
Én egy 45 éves kollégamrol tudok nyilatkozni. Full jól néz ki, humoros, jópofa. Bár egy kicsit olyan anyuci kisfia típus. Nőket két évente váltogatja. Boldogtalan és zárkózott nagyon. Nem tudom mi lehet a háttérben. Külsőre nagyon jó.
2022. márc. 20. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!