Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik laza kapcsolatot keresnek, de egy normális sráccal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

23/f

Túl vagyok nem egy hosszabb kapcsolaton és nem igazán keresnék semmi komolyat egy ideig. Lakhely nem igen számít, mert kocsival nincs távolság itthon:D de egyébként Pestmegyei vagyok.



2022. márc. 19. 01:11
 1/9 anonim válasza:
Alkalmi szexpartner keresésre ott a Tinder, inkább azon próbálkozz.
2022. márc. 19. 06:21
 2/9 anonim válasza:
Szóval egy rendes lány kellene, akit néha, ingyen használhatsz, és nem kapsz el tőle semmit?
2022. márc. 19. 06:47
 3/9 anonim válasza:

Alkalmi szexpartnert keresel, itt,kép nélkül,amikor ott a tinder, ami pont erre való?! Itt is előbb utóbb képet kell magadról küldened valakinek, és mennyivel rosszabb egy beszélgetés után megkapni azt,hogy nem jössz be? inkább tinderezz, ott legalább csak olyannal beszélgetsz majd,akivel legalább külsőleg megvan a vonzalom.

Szexpartnert a legegyszerűbb találni, viszont ha kimondottan ezt keresed, azt hamar meglátják rajtad, és egy kétségbeesett erölködésnek fog tünni :)

hány éves kapcsolatod volt,hogy 23 évesen még szexpartnert keresel? ennyi minden kimaradt?

2022. márc. 19. 13:42
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Nem alkalmi szexpartnert keresek:D


#2

Soha nem csinálnék ilyet, ahogy írtam normális srác vagyok.


#3

Laza kapcsolatot keresek, ami nem azt jelenti, hogy csak szexet szeretnék. Egyébként tinder a következő lépés:D csak ismerkedtem már itt (és jártam is sikerrel), szóval egy próbát azért gondoltam megér gyakori elsőnek.

Végig kb kapcsolatban voltam tini korom óta (max ~1 éves megszakításokkal szakítások után), szóval szerintem elég sok mindent kipróbáltam már:D (de ha itt random egyéjszakásokra gondolsz, azok engem nem érdekelnek, mert szimpátia néllkül nem olyan jó a szex). Mivel rövid szeretnék maradni, így amúgy inkább azt mondanám, hogy szimplán nem szeretnék semmi komolyat egy ideig (persze ha úgy alakul, akkor nem zárkózok el semmi elől).

2022. márc. 19. 18:14
 5/9 anonim válasza:
Külső számít?
2022. márc. 19. 21:33
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Egészségtelenül túlsúlyos/sovány kizáró ok, ezen kívül pedig csak a szimpátia dönt.

2022. márc. 20. 01:43
 7/9 anonim válasza:
Én a tinderen találtam meg a későbbi feleségem. Hiaba, már a tinder sem a régi....
2022. márc. 20. 09:21
 8/9 anonim válasza:
Komolyan olyan vagy mint egy koldus a keletinél. Azt mondja noncs távolság kocsival itthon xD Sok eszed lehet.
2022. márc. 20. 15:32
 9/9 anonim válasza:

Én meg a Badoo-ról mentem férjhez.


Bezzeg régen...:)

2022. márc. 20. 17:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!