Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik online tarskereson...

Akik online tarskereson komoly kapcsolatot keresnek: mi alapján huzzátok be a másikat?

Figyelt kérdés
Honnan tudjátok, hogy a másik értelmes, intelligens és komoly kapcsolatot keres? Mit ir magáról, milyen képek vannak fent?

2022. márc. 14. 07:47
 1/5 anonim válasza:
Kinézet.mást nem látok.
2022. márc. 14. 09:00
 2/5 Camorri válasza:

Bár én nem komoly kapcsolatot keresek, de alapjáraton ha van egy jó frappánsan megírt bemutatkozása, esetleg valami jó kis önreflexiós résszel, vagy valami olyan szöveg ami megnevettet, akkor az ilyen lányokat tutira kiemelt figyelemmel húzom jobbra.

Persze mindemellett fontos hogy a képein legyen valami mosoly is. Ez az igazán vonzó szerintem.

25/F

2022. márc. 14. 09:07
 3/5 anonim válasza:
Külső. Néha ha tetszik a szöveg akkor is, de ahhoz is kell egy alap kinézet. Most ha a külső meg is téveszt és párbaállás után rájövök nincs semmi közös bennünk, unalmas vagy bármi akkor csak otthagyom és beszélgetek mással. Nincs nagyon veszteni való, hogy itt hatalmas taktikák legyenek ki mehet jobbra, időpazarlás, a 90%val párba se állsz szerintem. Majd azon gondolkozz a párjaid közöl kit tartasz alkalmasnak magad mellé.
2022. márc. 14. 13:22
 4/5 anonim válasza:

Az csakis beszélgetés útján derül ki valóban passzolnak e a dolgok.


F

2022. márc. 14. 13:41
 5/5 anonim válasza:
Nem sok noi valasz jott, nem is csodalom. Nem tudom, nok miert nem hajlandok talalkozni szinte egyaltalan. Nem csak magamrol beszelek. Volt mar baratnom, egesz csinosak is (nem sok, csak 3), de tarskereson meg az atlagos lanyok se reagalnak. 100-bol egy, de meg sokat is mondok. Nagyon durva…
2022. ápr. 18. 00:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!