Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes még reménykedni, vagy...

Érdemes még reménykedni, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
A neten megismertem egy srácot, pár hete beszélünk már, és úgy tűnt, mindkét részről megvan a közös hang, bár ő elég zárkózott volt, de azért kezdeményezett beszélgetést ő is. Viszont, ahogy először megbeszéltük, hogy talizunk, ő azt mondta, rendben van a dolog, ezután viszont eltűnt 2 napra, és semmit se reagált. Utólag írta meg, hogy ne haragudjak, de rosszul volt, fájt a feje és stresszes a költözés és a munkahelyváltása miatt, egész végig a sötét szobában gubbasztott. Én ezt el is fogadtam, mert mindenkivel megeshet, ha nincs jól, és nem is lógunk felnőtt emberként minden pillanatban a Facebookon, de azért 2 sor üzenet jól esett volna. Ezután az eset után a srác dobta fel, hogy akkor talizzunk máskor, mondjak egy időpontot, és ő addigra összekapja magát. Ez az időpont a mai nap 3 óra lenne, ami mindjárt itt van. A posztjaimat nézi, de az üzenetem nem látta. Engedjem el? ( külön adalék, ami nem tudom, hogy lényeges e, de a srácra rákeresve posztokból megtudtam, hogy van egy exe, akitől a srácnak van egy gyereke. A pasi nyilván az ismerkedés elején ilyesmiket nem közöl, lehet, kínos neki, és kellemetlen. Annyit tudok, hogy az elmondása alapján volt ez az exnője, aki pszichopata volt, depressziós, és lelépett tőle albérletbe. Mennyi lehet ebből valóság? Nem akarok kombinálni kezdeni, de aki huszonévesen ilyen, az mit akarhat és mennyire lehet komoly? ( a pasinak nyilván nem mondtam el, hogy megtudtam, gyereke van) Lehet, hogy párhuzamos életet él, vagy több nő is van a dologban? Vagy tényleg sok a dolga, traumatizált és nehezen nyílik meg? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

2022. márc. 14. 14:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem ez sok lenne, jobban jársz ha elengeded. Ha valakivel az elején gondok vannak akkor később még több gond lesz vele.
2022. márc. 14. 14:55
 2/11 anonim válasza:
Találkoztatok végül? Mi volt?
2022. márc. 14. 15:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmi... Ma kellene, már megy az idő, de azóta sem látta az üzenetem, szóval utoljára írtam annyit, hogy nyugodtan lehet őszinte, ha nem ér rá, vagy nem akar találkozni. Aztán vagy megnézi, és reagál, vagy nem. Részemről szerintem itt vége is. :/
2022. márc. 14. 15:12
 4/11 anonim válasza:
Azért ez nagyon fura. Egyrészt a viselkedese is. Meg elég lényeges dolgokat nem árult el. Én menekülnék a helyedben ettől a kapcsolattól.
2022. márc. 14. 15:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Na, azóta jött reagálás tőle és megint írta, hogy rosszul van, én pedig felajánlottam, hogy beszéljünk. Kiderült, hogy a gyerek becsúszott, nem tervezett, de szereti, és hogy rendszeresen látogathatja, hétvégén nála lett volna a baba, de ezt is lemondta, mert mentálisan nincs jól, a többi barátját is ezért mondja le. Akkor ez valószínűleg depresszió lehet. Nem tudom, így mi legyen, mindenesetre azt felajánlottam, ha szeretne, beszélhet ezekről az érzésekről.
2022. márc. 14. 16:08
 6/11 anonim válasza:
Ez elég nagy redflag, ne akarj a megmentő lenni, egy ilyen pasi alkalmatlan arra, hogy komoly párkapcsolatot létesítsen. Ja ez a max beszélgetés és valamilyen szinten meghallgatod és elmondhatja ami nyomja szerintem elég. Én személy szerint nem folynék az életébe komolyabban.
2022. márc. 14. 16:13
 7/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg úgysem tudnánk találkozni, ha ilyen állapotban van, plusz ezek után én is azon vagyok, hogy nem folyok bele. Azért szomorú, hogy vannak ilyen esetek, kicsit lesokkolt. 😅😕
2022. márc. 14. 16:37
 8/11 anonim válasza:

Azért nem kell egyből lemondani a dolgot !

Dumcsiztok, találkoztok - jön a nyár !

Nem lesz ő sokáig depressziós !

Ha te ott vagy neki - ez elfog múlni !

Mindenkinek lehet olyan időszaka, hogy minden egyszerre összejön (negatív dolgok) - és kemény terhet rónak rá....

2022. márc. 14. 21:51
 9/11 anonim válasza:
#8 ezt te sem gondolhatod komolyan. Inkább csak magadra ismersz és te nem szeretnéd, hogy mellőled menjenek el az emberek. De erről, hogy elmennek az emberek pontosan az az ember tehet aki ellöki. Nem érdemes, hidd el. Rengeteg hal van a tengerben, nem lelkisegély vagy pszichológus vagyok én személy szerint, nem az én feladatom mások életét megmenteni, legalábbis ha valaki ezt várja egy kapcsolattól.
2022. márc. 15. 13:08
 10/11 anonim válasza:

#9. "nem lelkisegély vagy pszichológus vagyok...nem az én feladatom mások életét megmenteni"

Nem is rólad van szó !

Nem is rólad beszéltem :)

Nem neked adtam tanácsokat :)

2022. márc. 15. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!