Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Èrdemes mèg remènykednem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èrdemes mèg remènykednem?

Figyelt kérdés
Na szóval igazából annyi hogy van egy fiú akivel nagyon sokáig beszèlgettem ès egy csomoszor erdeklodott felem meg kerdezte hogy hogyvagyok, milyen napom volt stb ès tènyleg ugy tűnt hogy èrdeklem. Viszont nemrèg tudtam meg hogy van barátnője, de ettől mèg ugyanugy irt ès èrdeklődött viszont most egy ideje nem írtunk egymásnak, de engem èrdekel hogy mivan vele ès legszivesebben írnèk neki vagy odamennèk hozzá vagy valami de szerintem felesleges remènykednem.
2022. febr. 15. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nee
2022. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 NTBS ***** válasza:
78%
Nézd, ha eltudod fogadni, hogy ő barát "barát" akkor nincs gond, tarthatod vele a kapcsolatot. Ha többet akarsz akkor pedig inkább ne keresd, mert csak fájdalmat okozol saját magadnak.
2022. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy a mostani barátnőjét veled akarja helyettesíteni, mert Te jobban bejössz neki?
2022. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 hát nekem is fura, meg azis hogy van barátnője mert sehol se mutatja meg sose beszèl rola senkinek csak egy ismerosom állította, de ha van is akkor is valahogy olyan èrzèsem van mintha mèg most is èrdeklődne felèm csak nem merek remènykedni, lehet èn èrtem fèlre
2022. febr. 15. 19:01
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem jól gondolod. Nem fölösleges reménykedned.

Inkább tartózkodj sokat a látókörében, hogy észrevehessen. Ha nem közelít, Te is kezdeményezhetsz. Utána eldől, hogy akar-e Téged vagy sem.

2022. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt hogy a fiú érzett többet én viszont nem és mondtam neki fura vagy mostanába mondd el ŐSZINTÉN miért, és akkor említette hogy igen többet érez, onnantól kezdve kezdett egyre rosszabb lenni majd odáig fajult hogy elmondtam neki tisztességesen nekem nem megy tovább többként ez a dolog csak barátságként, ha neked úgy jó akkor maradhatunk, és mondta hogy nem és ott lett vége, igazából sajnálom őt mert egy rendes fiú lett volna, csak annyira nem volt az esetem hogy nem tudom leírni, de nagyon nem.
2022. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 hat enis ettől fèlek, hogy lehet csak barátkènt tud tekinteni rám

Bár egy ismerősöm mondta hogy neki cèlozgatta már hogy bejövök neki aztán igy kèt nap múlva lett elvileg barátnője szoval most teljesen összezavarodtam

2022. febr. 15. 20:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha vaslaki ismerkedni akaatr, akkor ne azon lamentáljon, hogy hátha neki nem...

Bátornak, egészségesen "rámenősnek" kell lenni. Na és akkor mi van, ha nem jön össze? Van második, harmadik... is a világon! Miért kell elkedvetlenedni egy csalódás miatt? Tovább kell keresni alkalmat az ismerkedésre. Aki mer - az nyer!

2022. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hatigen lehet ez a baj hogy bátortalan vagyok, csak alapbol az a teny hogy van baratnoje teljesen elbizonytalanitott
2022. febr. 15. 20:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Figyeljed, hogyan alakul kettőjük dolga. Ha lehet, légy sokat a szemei előtt, de ne tekintgess mindig felé, nehogy a lány gyanút fogjon. Ha veled akarna valamit, akkor úgyis közelíteni, de szerintem egy üzenetben megér egy kérdést, hogyan volna-e kedve egy beszélgetésre.

A válaszához tartsd magad.

2022. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!