Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Èrdemes mèg remènykednem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èrdemes mèg remènykednem?

Figyelt kérdés
Na szóval igazából annyi hogy van egy fiú akivel nagyon sokáig beszèlgettem ès egy csomoszor erdeklodott felem meg kerdezte hogy hogyvagyok, milyen napom volt stb ès tènyleg ugy tűnt hogy èrdeklem. Viszont nemrèg tudtam meg hogy van barátnője, de ettől mèg ugyanugy irt ès èrdeklődött viszont most egy ideje nem írtunk egymásnak, de engem èrdekel hogy mivan vele ès legszivesebben írnèk neki vagy odamennèk hozzá vagy valami de szerintem felesleges remènykednem.
2022. febr. 15. 11:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sose láttam mèg a barátnőjèt, se közössègi mèdián se èlőbe, mègcsak beszèlni se beszèl róla szoval az se biztos hogy van, dehát ilyenben csaknem hazudott volna eggyik ismerosom😅
2022. febr. 16. 09:35
 12/15 anonim ***** válasza:

Az információk alapján én kétsége vonom az ismerősöd közlését. Persze, a tévedés lehetőségét nem zárom ki.

Legjobb, ha személyesen találkoztok és akkor erre is fény derülhet. Lehet, hogy ő meg éppen rád vár, csak nem mer közeledni, nehogy elutasítod.

Semmi sem helyettesíti a személyes beszélgetést!

2022. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám neked hogy ne várj tőle semmit,nem rég én is ebbe a helyzetbe kerültem és kellett egy kis idő mig rájöttem hogy az a legjobb ha hagyom bármennyire is hiányzik és bármilyen jónak is tűnt a kapcsolatunk..

Ha akart volna tőled valamit akkor nem jött volna össze más lánnyal,ez van,én még mindig azt gondolom hogy ha egy srác akar tőled valamit akkor tesz érte és van annyira tökös hogy ki is mutatja.

Tudom hogy nagyon rossz mikor valakivel többet nem beszélsz de be kell látnod ha ő se ir akkor valószinűleg megvan nélküled..

Tedd azt amit én is teszek most,éld az életed úgy ahogy eddig is tetted csak most nélküle..Tudom hogy nem lehet könnyen elfelejteni és az első 2-3 hét lesz a legnehezebb de majd észreveszed hogy lassan beletörődsz hogy ez igy alakult,persze lesznek olyan napok is mikor minden érzés újra erősebb lesz,alig birod ki majd hogy irj neki de hidd el ne tedd.

Klisés duma ez most de az idő komolyan segit,minden nap fogod hiányolni de a végén észreveszed hogy belenyugodtál és megértetted miért volt jobb hagyni az egészet. :)

2022. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hatigen lehet igazad van

Amugy irtam neki de nem tunt annyira lelkesnek persze annyival megnyugodtam hogy tudom hogy jol van de tènyleg elkell inkább engednem

2022. febr. 16. 15:47
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok

Ugyanabban a csónakba evezünk most ha ez egy kicsit megnyugtat,szóval nem vagy egyedül

Túl leszünk ezen mindketten egyszer..

Sok sikert kivánok az elengedéshez :)

2022. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!