Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedési félelmek, jogosan...

Ismerkedési félelmek, jogosan tartok ezektől?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, az összes lány közül ő volt az egyetlen akit szívből szerettem. Amikor vége lett elég nehéz volt lezárnom magamban. De az életnek mennie kell tovább és nem lehetek örökké egyedül. Úgyhogy újra el kell kezdenem ismerkedni.


Viszont vannak dolgok amiktől tartok most. Szerencsére a barátaimtól kapok annyit minden nap, hogy este már nem vágyom el szórakozni velük, azt az időt magamra és a kapcsolatomra fordítanám. Viszont félek, hogy ettől zárkózottnak tűnök majd. Szívesen megyek moziba, kiállításra, túrázni, közösen sportolni, stb a barátnőmmel csak diszkóba ne kelljen, még leülnöm valakikkel sörözni. Ez így mennyire taszító?


Mindig kérdés, na és mit csinál az ember szabadidejében, mi a hobbija. Semmi olyan hobbim nincs ami olyan cool lenne. Én szabadidőmben olvasok, szeretek kiállításra járni, egy jó filmet nézni, ezeken gondolkodni. Az úgymond hobbim, hogy ha tehetem írok történeteket, novellákat. Szeretnék egyszer majd elkezdeni festeni is. Félek, hogy ez egy 29 éves férfitól gyerekesen hat. Nem tudom, hogy ezek így mennyire zavaróak?


Fontos, hogy egészségesen éljek és oda figyeljek arra mit eszek, ne legyen túlsúlyom. De sosem tudom annyira keményen tolni ezt, hogy szálkás testalkatom legyen. Ez manapság a lányok körében mennyire elvárás?


Lehet, hogy most csak ráparáztam mindenre mert ez a társkeresős, tinderes ismerkedést sosem éltem meg annyira a magaménak de most ez vár rám.


2022. márc. 14. 09:19
 1/7 anonim válasza:

Manapság az a menő a lányoknál, ha egy férfi szét van varrva, nagypofájú, van egy menő verdája, jól kereső állása.

Ezek a hobbijaid elég unalmasan hangzanak... Festés, történetírás... Eléggé elvont figurának tűnsz.

Bár, az azért pozitív, hogy azért kimozdulni is szeretsz! A sport abszolút vonzó tulajdonság!

2022. márc. 14. 09:36
 2/7 anonim válasza:
Ne halgass az eslőre, fasságokat ír. Egy normális lánynak bőven nem az a vonzó amiket leírt. Nekem szimpatikus vagy, csak kapcsolatom van. Azért írtam hogy nehogy elhidd amit az az ostoba ír, nincs veled baj, túlaggódod.
2022. márc. 14. 09:38
 3/7 anonim válasza:
Nem hangzik unalmasnak. :) De még ha az lenne, akkor is jobb megmondani az igazat, mint behazudni valami menő dolgot, amit amúgy a hátad közepére se kívánsz. Azt meg neked kell eldöntened, hogy olyan lányt akarsz-e magad mellé, akinek a kockahas az elsődleges szempont.
2022. márc. 14. 10:00
 4/7 anonim válasza:
#1 köszi a privit, ostobább és frusztráltabb vagy mint hittem. Na pá ;)
2022. márc. 14. 12:28
 5/7 anonim válasza:

"de most ez vár rám."


Eleve félelmeid vannak és ez a fél mondat is elég sokat elárul a hangulatodról. Kicsit vonulj vissza és próbáld meg élvezni egyedül és a haverokkal az életet. Majd ha esetleg egyenesbe hozod magadat, akkor érdemes újra próbálni a dolgot. :)


tl;dr: Még ne! :)

2022. márc. 14. 15:00
 6/7 anonim válasza:
Nem jogos és míg nem tudod elfogadni magad, addig hagyd az egészet. Legyél túl az előző lányon is, foglalkozz magaddal, építsd az önbizalmad.
2022. márc. 14. 19:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy dolgoznom kell magamon és azon is vagyok. Csak egyszerűen magányos vagyok és vágyom egy társaságra akik nem a barátaim. Tudom, hogy ez elég felszínes vagy de most nem jó egyedül lennem.
2022. márc. 14. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!