Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen nagy dolog ha...

Miért ilyen nagy dolog ha valaki nem szereti a kötöttségeket?

Figyelt kérdés

A nők többsége alapból elutasító, ha megtudja hogy nem vagyok független. De miért? A páromat nem akarom összehozni vele. Nehéz elfogadni, hogy akkor is szeretem a páromat ha mellette mással is szexelek?? Szeretem. Nem is hagynám el senkiért! De ettől még kell néha újdonság. Az ismerkedés izgalma, első csók, stb.. Van aki teniszezni jár kikapcsolódni, én szexelni. Mindkettő testmozgás, csak szerintem jobb ha a végén orgazmus is van! :)

Nők véleménye érdekel, hogy mit gondoltok erről? Férfiak ne mondják meg hogy mit gondolnak a nők... :)


2022. febr. 18. 10:18
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
pontosan ahogy #20 mondja. a legtobb ember monogam, ezert nem fog belemenni egy nyitott kapcsolatba. ugynaugy ahogy az emberek nagyresze hetero, igy nem fog belemenni egy nem hetero kapcsolatba
2022. febr. 18. 15:08
 22/23 anonim válasza:
Mert ez nem kötöttség, hanem gerinc (és érzelmek) kérdése.
2022. febr. 24. 08:23
 23/23 anonim válasza:

Mondjuk van az a dolog, hogy akár terhes lehetek. Ha így alakul, otthagyod a nyomi nődet összeköltözünk és összeházasodunk és neveljük békében a gyereket???? Merthogy én aztán nem fogom megnyomorítani a leendő gyerekem sorsát, hogy apa nélkül vagy hétvégi apukával nőjjön fel....



Következő, hogy vannak elképzeléseim, hogy szeretnék később élni. Ahhoz kell valaki, akivel azért közösen teszünk. Ilyen futó hülyegyerekekkel nem lehet tervezni..... Pláne nem megvalósítani


Aztán . Én tudok szeretni és szeretek szeretni. Szóval akit szeretek, azt mindig szeretném szeretni, nem csak pár alkalom idejéig.... Mi ezen olyan nehéz megérteni????



Stb

2022. márc. 25. 08:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!