Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen nagy dolog ha...

Miért ilyen nagy dolog ha valaki nem szereti a kötöttségeket?

Figyelt kérdés

A nők többsége alapból elutasító, ha megtudja hogy nem vagyok független. De miért? A páromat nem akarom összehozni vele. Nehéz elfogadni, hogy akkor is szeretem a páromat ha mellette mással is szexelek?? Szeretem. Nem is hagynám el senkiért! De ettől még kell néha újdonság. Az ismerkedés izgalma, első csók, stb.. Van aki teniszezni jár kikapcsolódni, én szexelni. Mindkettő testmozgás, csak szerintem jobb ha a végén orgazmus is van! :)

Nők véleménye érdekel, hogy mit gondoltok erről? Férfiak ne mondják meg hogy mit gondolnak a nők... :)


2022. febr. 18. 10:18
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

én dugtam más feleségét


amikor volt barátnőm simán dughattam volna más csajjal, mert vevő lett volna rá


szóval keress olyan partnert aki vevő rád így is, ennyi a titok nyitja

2022. febr. 18. 10:20
 2/23 anonim válasza:
Azt gondolom, hogy egy utolsó mocsadék vagy. És ne írj privátot, mert úgyse mválaszolok.
2022. febr. 18. 10:46
 3/23 A kérdező kommentje:
Ugyan már...
2022. febr. 18. 10:52
 4/23 anonim válasza:

Ezt kihasználásnak ÁRULÁS-nak hívják. Én monogám értékrendet képviselek és tiszteletben szoktam tartani férfi ismerőseim magánéletét.


MÉG AKKOR SEM FOGOM meg a kezét, ha nehezen mozog idős ember létére az utcán, a közlekedési eszközön le- és felszállásnál, vagy a szabad helyre nehezen engedi le a testét bizonytalan járásánál fogva ("ne csábítsam el", mert ő még mindig hűséges a volt feleségéhez és inkább cölibátusban él, mintsem legyen neki új kapcsolata.)


Megértettem és mivel "üldözési mániában" szenved újabban tőlem nagyobb távolságot tartok tőle, hátha megnyugszik idővel és tisztázzuk a nézeteltéréseket.


Szóval mi két különböző végletben gondolkodunk kérdező. Ég és Föld a különbség az értékrendjeink között.


De a nők általában véve is monogámak. Én nem tudok poligám nőismerősről, de a férfiaknak általában a szex fontos. Néha túlzottan is. De azt nem fogják fel egyesek, hogy időnként már a LEGNAGYOBB TISZTELETLENSÉGGEL határosak a cselekedeteik.

2022. febr. 18. 11:02
 5/23 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, szerintem tudom ki vagy. És hidd el, a legtöbb nő nem ilyen mint te!!! 😂😂
2022. febr. 18. 11:05
 6/23 anonim válasza:
nem lennek ilyen emberrel kapcsolatban mert monogam vagyok, de ha mindket fel beleegyezik, felolem azt csinalnak amit akarnak
2022. febr. 18. 11:20
 7/23 anonim válasza:

Nekem nincs bajom a nős pasikkal. Harminc felett, csak a hulladék marad egyedül, a jó pasik nem függetlenek. Ezt nem kifejezetten külsőleg értem, sőt! Találkoztam több kifejezetten jó külsejű de mellette kifejezetten buta és egyszerű pasival. Mivel (szerintem) a jó szex elsősorban intelligencia kérdése, ezekkel eleve esélytelen bármi is. Maradnak a nem független pasik, a morális kérdéseken rágódjon valaki más akinek nincs jobb dolga. Én megteszem azt amit az adott pillanatban megkívánok és nincs okom utólag megbánni sem.

Persze lehet másképpen is élni, engem sem zavar #4 kommentelő együgyűsége, remélem őt sem zavarja hogy én élek is, nem csak létezem. :)

2022. febr. 18. 11:23
 8/23 anonim válasza:
Voltam ilyen kapcsolatban, de cirka három év után már inkább tehernek éreztem, szakítottam. Úgy sikerült erre az elhatározásra jutni, hogy rájöttem, ő olyan, mint egy speciális állatfaj, akinek ez a természetes közege. Egyébként nagyon szerelmes voltam, és hálás vagyok a sorsnak azért, amit mellette megtapasztaltam. Minden kapcsolat segíti elmélyíteni az önismeretet. Az én képem saját magamról nagyon torz és hiányos volt, főleg (nem kifejezetten szexuális) vágyak tekintetében, amíg nem találkoztunk. Nagyon hiányzik, de azt hiszem, több dolgunk már nincs egymással. Bárcsak neki is ilyen jelentőségteljes lett volna ez a kapcsolat, de nem hiszem, hogy sokban hozzájárultam volna a fejlődéséhez :'D
2022. febr. 18. 11:55
 9/23 NTBS válasza:
Szerintem mindenki szeret csak egyedüli partner lenni. De biztosan van olyan, akinek bejön. Keress ilyen lányt, és nincs vele gond. De a Nők többsége nem ilyen. Ennél nagyobb az önbecsülésük.
2022. febr. 18. 12:07
 10/23 anonim válasza:
Te is ilyen nyitottan állsz a párodhoz, téged sem zavar, ha ő más férfiakkal szexel vagy csak neked szabad mindenfelé kacsingatni? Ha mindkettőtöknek szabad mindenkivel szexelni, akkor én kétségesnek tartanám, hogy az egy párkapcsolat.
2022. febr. 18. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!