Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen nagy dolog ha...

Miért ilyen nagy dolog ha valaki nem szereti a kötöttségeket?

Figyelt kérdés

A nők többsége alapból elutasító, ha megtudja hogy nem vagyok független. De miért? A páromat nem akarom összehozni vele. Nehéz elfogadni, hogy akkor is szeretem a páromat ha mellette mással is szexelek?? Szeretem. Nem is hagynám el senkiért! De ettől még kell néha újdonság. Az ismerkedés izgalma, első csók, stb.. Van aki teniszezni jár kikapcsolódni, én szexelni. Mindkettő testmozgás, csak szerintem jobb ha a végén orgazmus is van! :)

Nők véleménye érdekel, hogy mit gondoltok erről? Férfiak ne mondják meg hogy mit gondolnak a nők... :)


2022. febr. 18. 10:18
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Nemrég kezdeményeztem nyitott kapcsolatot a páromnál. Hogy miért? Páromnak jelenleg a karrierje fontosabb, ami nem is lenne gond, csak pár hónapja egyáltalán nem tudja összeegyeztetni a magánéletével, és nyilván nem fogom arra sarkallni, hogy ~12 év egyetemet dobjon ki az ablakon. De mi ezt normálisan meg tudtuk beszélni, Ő is elfogadta azt, h 25 évesként nem fogok vigyázva ülni és várni azt, ami lehet el sem jön.

A másik az, hogy kinőttem ebből a kulturális és Disney mesék által belénknevelt „rossz” morális és etikai normából. Ez az egész full monogámia csak azt szolgálta, hogy ne érezzem jól magamat és folyton aggodalmaskodjak/szorongjak. Teljesen tönkre teszi az emberi szeretet és elfogadást, ami rengeteg féle lehet.

... Itt rátérek arra viszont, hogy engem nem (csak) a szex motivált erre a lépésre. Szeretek a szereteten megosztozni, és azt mással is megélni a lét mindenféle aspektusában. Képes vagyok több embert szeretni ugyanúgy- de mindenkit más miatt, mivel nincs még egy ugyanolyan ember, mint a másik. Örülök, ha a másik is boldog, mert akkor abból csak nekem is javam származik. Így is qva szar az élet, ha van némi öröm, azt próbálom megragadni.


Ettől függetlenül, nem vágyok mindig másnak az ágyában ébredni, és nem is teszem azt. A jelenlegi barátság extrákkal kapcsolatom („szerető”) is ugyanúgy bizalomra, szeretetre és kölcsönös tiszteletre épült + hasonló látásmódra. Tehát nem érzem azt, hogy ezzel a lépésemmel bárkinek is ártanék, max a haverom, h Ő ezt nem meri nyíltan lekommunikálni azzal a csajjal akivel randizgat és alakulóban van vmi. Ha ezt továbbra sem teszi meg, akkor valszeg abba is marad ez közöttünk, mert tudom milyen a féltékenység és nem akarok egy ismeretlennek ártani. Na ez miatt, pl. nem járnék össze olyan sráccal, akinek van monogám kapcsolata és nincsenek ilyenek letisztázva, konkrétan megcsalná velem a csaját, ha még elsődlegesen nem is az én felelősségem lenne...

2022. febr. 18. 12:48
 12/23 anonim válasza:

Hát, elég ritka, hogy valakit ne zavarjon ismerkedésnél, hogy valaki mással vagy érzelmileg elköteleződve. A legtöbb ember (legyen nő vagy férfi) érzelmi kapcsolatot is akar, nem csak szexet, ez lehet a gond.

.. Vagy csak simán nem vagy nekik szimpatikus, az is benne van a pakliban.

2022. febr. 18. 13:21
 13/23 A kérdező kommentje:

Nyilván nem lehetek mindenkinek szimpi, ezzel nincs gond. De amúgy ezt leteszteltem már, ha eltitkolom, könnyebben ágyba bújnak. Nem hazudtam egyiknek se hogy független vagyok, csak eltitkoltam, hogy van. És amikor megmondtam, mindet zavarta, vége is lett a dolognak. Szóval szimpátia alapon összejön, egyértelműen a kapcsolat a zavaró tényező a nőknél (egy részüknél). Megértem ezt is, csak furcsa.

Miért van ez az egyetlenakaroklenni mánia? Az ember nem monogámm állatfaj, ha az lenne, nem lenne egy megcsalás sem soha senkinél, még csak fel sem merülne. Ez egyértelműen egy tanult viselkedés, megfelelési kényszer, hívjuk ahogy akarjuk... Nem zavar ha valaki nem így él, de őket miért zavarja hogy én igen? Lásd az itteni mocskolódók... Szóltam én egy rossz szót rátok? Nem. Te rám? Virtuáális máglyahalál kb háromszor. Ennyi a színvonal? Szomorú ha így van...

2022. febr. 18. 13:54
 14/23 anonim válasza:

Nem értem, miért veszed magadra, ha szerinted így normális, miért zavar a véleményünk. Esetleg arra vártál, hogy áldásunk adjuk a csapongó életedre.. Akkor viszont te is érzed, hogy nincs ez így rendjén, mert megerősítésre vágytál.

Szerintem ne legyen párkapcsolatod és akkor ez mind nem probléma. Nem hazudsz senkinek, nem titkolsz el semmit, csak élvezed az ismerkedés és futó kalandok gyönyöreit.

2022. febr. 18. 14:04
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem vágytam megerősítésre, én tudom hogy mit akarok és miért. A nők fejébe nem látok bele (többnyire), ezért őket szólítottam meg. A "csapongó élet" és "nincs rendjén" megint a te életfilozófiád szerinti értékítélet, erre pont nem vagyok kíváncsi.
2022. febr. 18. 14:16
 16/23 anonim válasza:
Akkor mire vagy kíváncsi? A véleményünket kérdezted, nem?
2022. febr. 18. 14:21
 17/23 A kérdező kommentje:
Okokra, hogy miért így állnak ehhez a kérdéskörhöz. Nő vagy?
2022. febr. 18. 14:23
 18/23 anonim válasza:
Nem fogom megpaskolni a vállad, hogy milyen fasza gyerek vagy, mert több nővel is szekszelsz. Ha elismerésre vágysz, akkor férfiakkal beszélj erről, de még ott is akadni fog, aki elítél.
2022. febr. 18. 14:24
 19/23 A kérdező kommentje:
Most sem a kérdésre válaszoltál. De oké. Ha valaki nem tudja kifejteni és megindokolni a saját álláspontját sem, azzal nincs sok értelme kommunikálni...
2022. febr. 18. 14:26
 20/23 anonim válasza:
Azért állnak így ehhez, mert az emberek nagyrésze monogám kapcsolatot akar.
2022. febr. 18. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!