Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit gondolnak erről a nők?

Mit gondolnak erről a nők?

Figyelt kérdés

Most tényleg komolyan kérdezem és szeretném, ha nem lennék miatta piszkálva mert borzalmas dilemma előtt állok. Olyan bajom van hogy lehet a közeljövőben elhagyom az országot.


Éppen interjút csinálok Angliába egy nagy céghez mint fejlesztő mérnök. Magyarországon eddig tudtam félre rakni kicsit és tudnák is venni egy házat ami vidéken van. Viszont egy nagyvárosba egy viszonylag szép lakást ami 40M-tól indul a csillagos égig még nem.


Ha rábólintanak nekem hogy felvettek akkor meg szinte alig tudok MO-ra jönni (csak ha szabadságon vagyok meg még 3-4 plusz hét) cserébe kb 5 év alatt tudok annyi pénzt keresni, hogy egy egészen jó lakást tudjak venni.


Szerintetek van lehetőség így ismerkedni magyar nőkkel vagy totál felejtsem el 5 évig? Van valakinek erről tapasztalata? Tanács? Tipp?


31F



2022. jan. 31. 18:03
1 2
 11/14 anonim válasza:
5 èv múlva már elèg öreg leszel, nehezebb lesz ismerkedned mint most.
2022. febr. 1. 17:06
 12/14 A kérdező kommentje:

Akkor lehet inkább külföldi csajokkal próbálkozok majd. Nincs jobb ötletem.


Csak a családban mindenki magyar és nem igen tudnak angolul mások. Én is közép B2 szinten beszélem az angolt (bár ez nyilván drasztikusan javulna 1-2 év után nekem)


Amúgy Manchesterbe megyek. Na mind1 majd lesz valahogy. Köszönöm a válaszokat :)

2022. febr. 1. 17:22
 13/14 anonim válasza:

#12.) ___ "a családban mindenki magyar és nem igen tudnak angolul."

✅ Figyú, az hogy ismerkedéskor a lány nem tud magyarul...

✅ Az nem azt jelenti hogy nem is fog megtanulni magyarul :)

2022. febr. 1. 18:01
 14/14 anonim válasza:

Kérdező írd ki világosan, hogy ilyen lányt keresel, aki ebben benne lenne. Eselteg már kint dolgozik.


Amúgy a jó esélyed arra lesz, hogy se nem magyar se nem brit, hanem más külföldit találj, aki egyedül van szintén ott eléggé és a helyiek ugyanúgy nem fogadják be.

2022. febr. 1. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!