Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit gondolnak erről a nők?

Mit gondolnak erről a nők?

Figyelt kérdés

Most tényleg komolyan kérdezem és szeretném, ha nem lennék miatta piszkálva mert borzalmas dilemma előtt állok. Olyan bajom van hogy lehet a közeljövőben elhagyom az országot.


Éppen interjút csinálok Angliába egy nagy céghez mint fejlesztő mérnök. Magyarországon eddig tudtam félre rakni kicsit és tudnák is venni egy házat ami vidéken van. Viszont egy nagyvárosba egy viszonylag szép lakást ami 40M-tól indul a csillagos égig még nem.


Ha rábólintanak nekem hogy felvettek akkor meg szinte alig tudok MO-ra jönni (csak ha szabadságon vagyok meg még 3-4 plusz hét) cserébe kb 5 év alatt tudok annyi pénzt keresni, hogy egy egészen jó lakást tudjak venni.


Szerintetek van lehetőség így ismerkedni magyar nőkkel vagy totál felejtsem el 5 évig? Van valakinek erről tapasztalata? Tanács? Tipp?


31F



2022. jan. 31. 18:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerezz egy gazdag angol nőt.
2022. jan. 31. 18:18
 2/14 anonim válasza:

Rengeteg magyar van kint is.

Távkapcsolatba nem kezdenék.

2022. jan. 31. 18:25
 3/14 anonim válasza:
Próbálkozni lehet, de nem hiszem hogy bárki vágyna egy ilyen kapcsolatra.
2022. jan. 31. 18:26
 4/14 anonim válasza:
Komolyan, ez a legnagyobb problémád, miközben álmaid melója áll előtted, ahol (a magyarok többségével ellentétben) még fiatal éveidben megkeresheted a pénzt egy normális saját lakásra?
2022. jan. 31. 18:28
 5/14 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nőként azt tudom mondani, hogy senki nem vágyik távkapcsolatra. Sóhajtozás, ábrándozás, vágyakozás, messenger, cyber szex és hasonlók...szerintem te sem ilyesmit akarsz. Évente három-négy hetet együtt lenni valakivel (az 52-53 hétből) az nem kapcsolat, hanem kínlódás. Ismerkedj inkább majd Angliában! Sok szerencsét mindenben!
2022. jan. 31. 21:07
 6/14 A kérdező kommentje:

Pontosan erre gondoltam én is. Illetve gondolom nem sokan jönnének ki Angliába velem.


Kicsit elkeserítő a helyzet. Azért köszönöm a válaszod :)

2022. jan. 31. 21:28
 7/14 anonim válasza:
5-ös vagyok, szívesen. A kérdésed alatti leírásban nem említetted, hogy arra is van lehetőséged, hogy magaddal vidd a barátnődet. Kérdés az, hogy el tudnád-e tartani (legalább néhány hónapig, ami alatt ő is tudna magának állást találni. Úgy gondolom, tudna; ahogy hallom nagy a munkaerő hiány, de a konkrét lehetőségeket nem ismerem). A kérdés, hogy mennyi időd van még az utazásig. Talán nem elvetélt ötlet megpróbálkoznod ismerkedni a Randivonalon, de feltétlenül közöld a bemutatkozásodban, hogy a jövendő barátnőddel mennél ki Angliába.
2022. jan. 31. 21:53
 8/14 anonim válasza:

✅ Tehát ha már kint fogsz élni, és aztán sikerülne valakivel megismerkedned itthon, akkor :

➖ vagy egy nehézkes párkapcsolat alakulna ki belőle, mert nem igen szándékozna "egyből" kimenni hozzád.

➖ vagy egy GOLD DIGGERT találnál magadnak, aki bezony szívesen kiutazna "egyből".

2022. febr. 1. 01:04
 9/14 anonim válasza:

Felesleges házat venni

Én Svájcban élek pénz kidobàs lenne ott sajátot venni.Szinte lehetetlen is nagyon ott vannak árak.

Élni kell

A magyar nők többségének pénz kell wellness nagy fxsz.

Kint még vannak érzelmek.

2022. febr. 1. 06:18
 10/14 anonim válasza:
London a 2. legnagyobb magyar város. Amúgy nem muszáj magyar csajjal bíbelődni kint. Próbáld végig az étlapon.
2022. febr. 1. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!