Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan társkeresőről, ahol lehet egymást értékelni?

Figyelt kérdés
Az app felajánlaná a lehetőséget, hogy értékeld a beszélgetést/randit egy nullától tízig terjedő skálán, megjegyzés hozzáadása opcionális. Az algoritmus az összegyűjtött pontszám alapján dobálná ki a potenciális partnereket, hasonlót a hasonlóval. A túl sok negatív visszajelzést kapott felhasználó tiltásra kerülne az oldalról. Szerintetek mennyire lenne működőképes egy ilyen alkalmazás? Kipróbálnátok? Vagy már létezik is valami ehhez hasonló?

2021. aug. 29. 21:01
1 2
 1/13 anonim válasza:

Teljesen alkalmatlan lenne egy ilyen társkereső alkalmazás.

A kikosarazott felek mindenkit lehúznának negatívba. Nyilván ez meg full fals információt eredményezne a felhasználóról.

Mondjuk ha Gizi rám ír, és pedig közlöm vele hogy nem jön be mert nem jön be, egyből kapnám a negatív értékelést.

Ugyanaz lenne mint itt az oldalon, mikor minden válasz le van pontozva. Egyszóval veszett fejsze nyele az egész elképzelés.

2021. aug. 29. 21:09
 2/13 anonim válasza:
Én kíváncsi lennék
2021. aug. 29. 21:09
 3/13 anonim válasza:
én pedig*
2021. aug. 29. 21:09
 4/13 anonim válasza:
Ez inkább szexpartner kereső esetén működne jól és ott is csak úgy, hogy mind a két fél beleegyezik az értékelésbe. Na ott jó lenne.
2021. aug. 29. 21:14
 5/13 anonim válasza:
Úgy mint a rosszjányokon
2021. aug. 29. 21:17
 6/13 anonim válasza:
Szerintem simán ösztönözhetné az embereket jó irányba, talán kevesebb lenne a ghostingoló nő meg a farkáról képet küldő férfi, ha tudnák, hogy kapnák a negatív értékelést érte.
2021. aug. 29. 21:22
 7/13 anonim válasza:
Biztos hogy nem regisztrálnék fel rá.. majd mindenmi 0 ra értékeljen akinek valami nem szimpatikus a társalgas közben és alapján ítéljenek meg.. hát nem lenne valami szimpatikus..
2021. aug. 29. 21:32
 8/13 anonim válasza:

Szerintem butaság.

Amúgy van olyan társkereső, ami rákérdez az életstílusra, és megmutatja, hogy a másik ember hány %-ban adott az enyémhez hasonló válaszokat. Ennek sincs igazán sok értelme, de amit írtál, annál talán egy fokkal több.

2021. aug. 29. 21:49
 9/13 Noren1989 válasza:
Úgy le lenne húzva mindenki, mint annak a rendje 😄😉😅
2021. aug. 29. 21:51
 10/13 anonim válasza:
Társkereséskor iszonyatosan önbizalom romboló lehet az indokolatlan negatív visszajelzés. Ha a beszélgetés/randi közben az egyik felet visszautasítás éri, akkor sokaknak úgyis az lennne a bosszúja, hogy lepontozza a másikat. És általában mindig az értelmesebb fél az, aki nem megy bele ilyen gyerekes adok-kapokba. Tehát rövid időn belül kerülnének hátrányba az egyébként normálisak.
2021. aug. 29. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!