Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Merjem neki elmondani az...

Merjem neki elmondani az érzésemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, próbálok nem túl hosszú lenni, köszönöm, ha elolvassátok.


Szerelmes vagyok már több, mint egy éve egy nőbe. Ő 34 éves, én pedig 23 leszek, én is lány vagyok. Nincsenek gyerekei, csak párja. A volt munkahelyemen ismerkedtünk meg, már nem dolgozok ott. Idővel ő is megtudta, hogy leszbikus vagyok, ő kérdezett rá. Vittem neki sokszor ajándékot, csokit, amit elfogadott, még azok után is, hogy cikizték a többiek, hogy nézd ott jön a csajod (én). Aztán jött számomra a pofon...Vissza halottam, hogy állítólag kibeszélt engem, hogy nem veszem e észre, hogy mennyire ciki ez az egész, és mutogatta a messenger üzeneteket amiket beszéltünk. Nem tudom mi igaz belőle,természetesen tőle is megkérdeztem, hogy ez az egész dolog igaz e, de ő mindent tagadott, és kiabált is velem, hogy inkább hagyjuk egymást a francba. Nagyon rosszul esett ez az egész, legalább a szemembe mondta volna 😔, és akkor nem mentem volna a közelébe, akkor is, ha nehéz lett volna, az ő érdekében.

Ha ezt az egészet nem hallottam volna, akkor már karácsony előtt elmondtam volna neki, hogy mit érzek iránta. Azóta kibékültünk, ha látom, oda megyek hozzá,de már nem olyan, mint régen. Csak azt nem értem, miért fogadott el, azok után is mindent, hogy cikizték és miért válaszolt, ha írtam neki, hogy szexi vagy bármi. Sejtette viszont, hogy volt valami, mert többször is mondtam neki, ha elég bátor leszek mondok neki valamit. (Azt, hogy szeretem). És amikor volt köztünk a szóváltás, akkor is rá kérdezett, hogy azért éreztél valamit nem? Nem mertem elmondani, hogy igen, mert megalázva éreztem magam :(.

Nem tudom mit tegyek, úgy érzem, ha nem mondom el neki, akkor örökké nyomja majd a lelkem. Ti mit tennétek a helyemben? Köszönöm a válaszokat!


2022. jan. 2. 22:21
 1/8 anonim válasza:
Ne mondd ki. Aki kimondja, azzal visszaélnek.
2022. jan. 2. 22:30
 2/8 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenne elmondanod mit érzel.


28/F

2022. jan. 2. 22:31
 3/8 anonim válasza:

Ennyire hülye nem lehetsz

Ha van párja, akkor hagyd békén

2022. jan. 3. 07:28
 4/8 anonim válasza:
Én sem értem, oké hogy nem utasított el egyenesen, de párja van, mi a fenét túráztatod? Csak magad alázod meg vele együtt.
2022. jan. 3. 11:16
 5/8 anonim válasza:
Nézd, lerázott. Lehet, hogy kibékültetek, de szerintem nem véletlenül nem olyan veled, mint régen. Azt írtad neki, hogy szexi és azért egy hetero nő nem ír ilyet egy másik nőnek, szóval tudja, hogy mi a helyzet. Nem lehet egyszerű neked, de szerintem is jobb lenne, ha elengednéd.
2022. jan. 3. 11:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Persze, hogy nem ír ilyent. Viszont nem zavarta, mert íncselkedve vissza kérdezett, hogy : Szexii? Igeen?
2022. jan. 3. 12:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 3. 12:07
 8/8 anonim válasza:
Szerintem, ha nagyon nyomja a lelkedet, mondd el neki, lesz ami lesz. Legalább tudod, hogy végre bevallottad neki. Bár szerintem enélkül is tudja mi a helyzet. Azonban ne számíts nagyon sokra, mivel párja van. De ha elmondod, legalább már nem gyötöröd magad miatta.
2022. jan. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!