Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kiigazodni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kiigazodni az érzésemen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy volt egy fiú akivel jártam, osztálytárs, de szakítittam vele mert elhanyagolt, minden fontosabb volt neki nálam, nagyon ritkán ölelt meg/fogta a kezem és bármit mondtam soha nem vette komolyan, nem nagyon akart se ölelést se semmit, más véleménye mindig jobban számított... Szóval szakítottam és teljesen hidegen hagyta az egész, boldog volt mintha mi sem történt volna... Ez volt majdnem 2 hete.

Sajnos én egyáltalán nem voltam (vagyok?) jól, mivel én tényleg szerettem és tényleg fontos volt nekem. Úgy 1 vsgy 2 szomorkodós nap után én is elkezdtem úgy viselkedni mintha semmi sem történt volna köztünk. Simán beszélünk mint barátok.

Az a baj hogy nem vagyok tisztában az érzéseimmel. Egy felõl útálom amiért mindig csak hülyeként kezelt, elhitette velem hogy szeret, másfelõl viszont ugyanez nagyon fáj és nem tudol annak ellenállni hogy sokszor rá gondoljak hogy cuki meg este azért van hogy sirdogálok... Nap közben nem, akkor normálisan viselkedem, a jelenlétében is. És akkor tényleg jól is vagyok, csak utána ingadozom...



2016. jan. 17. 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedett veled, akkor egy....hagyd a francba, nem érdemli meg hogy foglalkozz vele. keress mást magadnak, és őt kerüld, már amennyire tudod, mivel osztálytársad. És ha voltál annyira érett egy kapcsolathoz akkor legyél elég érett a továbblépéshez.
2016. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy "járhattál" egy ilyen fiúval? Nincs önérzeted? Honnan gondoltad, hogy bármit is akar tőled? Te akaszkodtál rá, minden bizonnyal. Nehogy kimutassad, hogy még bánkódsz, 1-2 hét az nem idő, inkább kerüld a társaságát. És ha véletlenül közeledne, udvariasan utasítsd el: Most nem érek rá, ne haragudj.
2016. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Õ akart velem 'járni' :( Eleinte nem hittem, csak annyira mondta hogy lassacskán elhittem hogy tényleg érdeklem.

De amúgy igazatok van. Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos ez a nem beszélés elég nehezen megy mert szinte egyvtársaságba tartozunk, és teljesen normálisan viselkedik velem is, mintha semmi nem történt volna. De igyekszem azt tenni.

Köszönöm

2016. jan. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!