Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megis hogyan kell felszedni...

Megis hogyan kell felszedni egy fiut?

Figyelt kérdés
Mindig mondjak, hogy jaj szedd mar fel, nyomulj ra stb. ,de nekem figalmam nincs ,hogy kene ezt csinalni, meg amig nem vagyok benne biztos, hogy tetszem az illetonek addig nem akarom magam kinos helyzetbe hozni. Illetve szerintem ez a fiu dolga lenne. Szerintetek?
2021. dec. 15. 20:25
1 2
 11/16 anonim válasza:

"Szerintem csak az önbizalomhiányos, önérvényesítésre képtelen nők mondják azt hogy a fiúk dolga."


Pontosan. Nem "dolgunk", legfeljebb jobban áll nekünk, ha mi kezdeményezünk, mint ha a nő jönne oda. Amúgy meg nem teljesen mindegy? Ha valaki tetszik, nyugodtan kezdeményezz, legyél fiú vagy lány.

2021. dec. 16. 09:00
 12/16 anonim válasza:

Ha engem akarsz felszedni, akkor írj egy üzenetet:D


Azt, hogy a fiú dolga a kezdeményezés, úgy kell értelmezni, hogy ha már szemeztek, flörtöltök, egyértelmű a kölcsönös szimpátia, akkor neki kell elhívni randizni. De ha még arról sem tud a srác, hogy létezel, akkor neked kell megtenni az első lépéseket (mosoly, szemezés, társaságának keresése, stb.)

2021. dec. 16. 09:54
 13/16 anonim válasza:
12# Nem biztos, hogy annyira akarnád. Lehet, hogy regibogyó az.
2021. dec. 16. 12:53
 14/16 anonim válasza:
Azok a nők akik szerint egy fiú dolga felszedni a csajt általában buták és borzalmasan határozatlanok vagy túlságosan fenn hordják az orrukat. Pedig általában az ilyenek verik magukat, hogy mekkora királyak. Azt sehol semmi.
2021. dec. 16. 14:06
 15/16 anonim válasza:
Hát írj nekem fiú vagyok és ismerkednék veled.
2021. dec. 16. 17:30
 16/16 anonim válasza:
Igen. Elmegyek veled randizni.
2021. dec. 17. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!