Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 15-16 évesen már elég sok...

15-16 évesen már elég sok barátomnak van barátnője. Én meg sosem tudok felszedni egyet sem,vagy csak nem mondják el.Esetleg ember ,aki segít ebben?

Figyelt kérdés
Egy 167cm-s emberke vagyok(tudom elég alacsony),nem teljesen vékony. Egy barátkozó, megértő, figyelemteljes vagyok. Nagyon sok féle képen próbálkoztam eddig.

2020. jún. 28. 22:49
 1/7 anonim válasza:

"Én meg sosem tudok felszedni egyet sem,vagy csak nem mondják el."


Mégis, hogy érted azt, hogy "vagy csak nem mondják el"??

2020. jún. 28. 23:46
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves Anonim,úgy értettem hogy volt már hogy mástól tudtam meg hogy ő akart volna velem összejönni.
2020. jún. 28. 23:49
 3/7 anonim válasza:
Kezdeményezz mindig, és légy magabiztos, a többi mellékes.
2020. jún. 29. 00:05
 4/7 anonim válasza:
Ha ez segít valamennyit nekem sem jött össze semmi 24 évesen.
2020. jún. 29. 00:20
 5/7 anonim válasza:

Ha csak azért szeretnél barátnőt, mert a haveroknak van, és úgy érzed emiatt kisebbségi komplexusod van, akkor felejtsd el az egészet. Ez nem a versengésről szól nem érdemes összejönni valakivel, azért hogy "nőjj" mások szemében.

De ha tényleg szeretnél egy lányt, akkor légy figyelmes, vedd a jeleket a lányoktól, és ne stresszelj rá. Mást nem nagyon tudsz csinálni. Gondolom te is 15-16 éves vagy, ergo semmiről sem vagy lekésve, van, akinek még 25 évesen sem volt senkije. Fel a fejjel, járj nyitott szemmel, és ne keseredj el a csalódásoktól.

2020. jún. 29. 01:18
 6/7 anonim válasza:
Én is azt tudom mondani, hogy ha csak azért vagy főként azért érzed szükségét annak a lánynak, mert a haveroknak már van - gyanús, hogy ez a helyzet, ha már egyszer kiemelted - , akkor nem érdemes csak azért összejönni valakivel, hogy beérd őket. Ha meg emiatt cs.sztetnek, akkor nyugodtan visszavághatsz azzal, hogy neked nincs szükséged ahhoz egy kapcsolatra, hogy teljes embernek érezd magad / férfinak érezd magad. Talán a férfi még jobb megfogalmazás, mert legalább odavágsz vele a törékeny kis egójuknak.
2020. jún. 29. 04:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam!Azt is bele akartam írni hogy mivel érzem hogy valaki hiányzik onnan .Ezt a barátoknak ha van akkor nekem is legyen ez felejtendő ,nem akartam bele írni.Köszönöm a segítségeket
2020. jún. 29. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!