Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megis hogyan kell felszedni...

Megis hogyan kell felszedni egy fiut?

Figyelt kérdés
Mindig mondjak, hogy jaj szedd mar fel, nyomulj ra stb. ,de nekem figalmam nincs ,hogy kene ezt csinalni, meg amig nem vagyok benne biztos, hogy tetszem az illetonek addig nem akarom magam kinos helyzetbe hozni. Illetve szerintem ez a fiu dolga lenne. Szerintetek?
2021. dec. 15. 20:25
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem is a fiú dolga lenne. 30/f.
2021. dec. 15. 20:33
 2/16 anonim válasza:

Engem nagyon egyszerű. Idejössz, megmondod amit gondolsz, aztán elszaladsz. Ha utánad szaladok van esélyed. :) Ha utolérlek, akkor nekem is. :D


29/F

2021. dec. 15. 20:35
 3/16 anonim válasza:

Szerintem csak az önbizalomhiányos, önérvényesítésre képtelen nők mondják azt hogy a fiúk dolga.

Akkor működik jól a dolog ha mintkét oldal lép.


Egyszerűen kezdeményezhetnek a nők. Odamennek és beszélgetnek a férfival, és bókolnak, mint ahogy a férfi is tenné.

2021. dec. 15. 20:45
 4/16 anonim válasza:
Sokszor mondják a nők, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, sokszor hozzáteszik, hogy "ebben régimódi vagyok". Csak az a baj, hogy régen pont, hogy a nő kezdeményezett, legyen az egy zsebkendő elejtése, a legyezővel való jelzés, stb. szükséges a jelzés, főleg a mai világban, amikor a férfiak egy része fél, hogy ha odamennek, akkor baj lesz belőle, mint zaklatás vagy hasonló
2021. dec. 15. 20:49
 5/16 A kérdező kommentje:
Persze, en is megertem, higy szukseg van valamilyen fele jelzesre, csak nem olyan egyszeruy mert tenyleg nem jon nalam ez osztonosen:D es talan sokan emiatt is gondoljak azt, hogy nem erdekelnek engem
2021. dec. 15. 21:03
 6/16 anonim válasza:
Miért ez a közröhej randi módszert terjesztik? Elárulom pasiként mi a szerelem vagy kapcsolat célja. Akkor kezdődik egy kapcsolat ha egy olyan helyen vagy ahol már közösségben. Tehát utcán random átmenő forgalmas helyeken ez a fel szedem srácot. Csajszit nem fog menni mert nincs egy percetek se még ha szemébe is nézel. Sosem volt még olyan hogy utcán sikerült felszedni valakit. Ott akkor mindig bajok vannak. Verekedés, elutasítás, pofon vagy feljelentés van. Zaklatásként van így. Ennyi.
2021. dec. 15. 21:13
 7/16 anonim válasza:
Ismeretlen fiúra random ráköszönsz, venni fogja a lapot. Ha bejössz neki, onnan már megy magától. Ha ismered, akkor odamehetsz hozzá mondvacsinált okból, vagy írhatsz neki.
2021. dec. 15. 21:29
 8/16 anonim válasza:

Én nagyon ismerkedős vagyok, nem kellett külön felszedni, de az a tapasztalatom, hogy annak a faszinak lehet egyáltalán jelzést adni, akinek van rá szeme, azaz keresi a kapcsolatot a lányokkal. Aki bamba, azt akár tökön is rúghatod, akkor sem veszi észre.


Szóval azt tudod felszedni, akin észreveszed, hogy szintén keresi a lehetőséget, mert az minden lányra felfigyel a környezetében, szemkontaktust keres, mosolyog, nyitott. Ilyenkor már egy kis jelzés, egy mosoly, egy intimebb pillantás is elég lehet, hogy megmozduljon.

2021. dec. 15. 21:43
 9/16 anonim válasza:
Igaza van a 8-asnak. Még azt tudnám hozzátenni, hogy esetleg ha egyszer kétszer kicsit érdeklődsz iránta h mi a helyzet vagy bármi ami eszedbe jut annyiból legalább annyit láthat h érdeklődsz iránta, ha bejössz neki ha nem, ezen bizonyára elgondolkodik majd.
2021. dec. 15. 21:59
 10/16 anonim válasza:

Mivel nem tudni rólad semmit, sem arról, hogy milyen helyszínen akarsz ismerkedni, ezért nehéz válaszolni, de én, mint férfi azt tudom mondani, hogy ha valaki egyszerűen csak kedvesen beszélget velem, arra már odafigyelek, és ha akar valamit, akkor a legkönnyebb, ha tesz egy szép gesztust, hogy tudjam, pl.: leülsz velem egy kávéra? Ebből egyből tudom, hogy kedvel, ettől több nem is biztos, hogy kell, utána már rajtam van a sor, ha én is akarok valamit.


29F

2021. dec. 16. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!