Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol vagytok normális pasik?

Hol vagytok normális pasik?

Figyelt kérdés
Eddig csak borzalmas pasijaim és randijaim voltak úgyhogy amikor az egyik barátnőm viccesen megjegyezte hogy tegyem fel ide magam mint a Jófogásra bekattant nálam valami, úgyhogy itt vagyok. A rólam szóló leírásról annyit, hogy duci vagyok (igen majd lefogyok köszönet az esetleges jótanácsokért) de akit érdekel 21 éves is és Csongrád megyében élek. Szerintem ez így elég is lesz egyenlőre. Szóval akinek úgy mint nekem, lassacskán semmilyen önbecsülése nem maradt nyugodtan írjon.
2021. nov. 28. 05:06
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Valószínűleg törölte magát, a sok f@sszopó sértegető hozzászóló miatt. Nem tudtok semmit arról, hogy mitől kövér, mennyire, de azért sértegetitek. A duci, kövér lányok, nők sokkal jobbak, mint a pálcikák. Attól mert neked cingár, mikropéniszed van és csak a fiatal, vékony, kicsi, szűk puniba tudod benyomkodni a pattanásodat, de neked is bejönnek a teltebb nők, épp ezért bántod őket, mert ha te nem tudod növelni pattanásod méretét, akkor inkább más igazodjon a te méreteidhez. De a vékony lányoknál sincs sikered, ezért vagy itt.
2021. nov. 29. 12:41
 32/34 anonim válasza:

#31: Persze, tekintsünk még rá áldozatként. Biztosan nem tehet a kövérségről. A kövérek többsége az elbaszott életmóduk miatt kövérek, nagyon kevesen vannak akiknél komolyabb probléma áll a háttérben és még kevesebbebn akik komolyabb probléma mellett reménytelen lenne a fogyása.


Fogyni lehet. Ellenben farokmérettel nem lehet mit kezdeni, ahogy te sem leszel okosabb. Azért, mert neked bejönnek az igénytelen kövérek attól még nem lesz ez automatikusan igaz másokra is.

2021. nov. 29. 12:52
 33/34 anonim válasza:
fogyj le
2021. nov. 29. 15:18
 34/34 anonim válasza:

"Eddig csak borzalmas pasijaim és randijaim voltak"


Igy is marad!

2021. nov. 30. 03:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!