Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol vagytok normális pasik?

Hol vagytok normális pasik?

Figyelt kérdés
Eddig csak borzalmas pasijaim és randijaim voltak úgyhogy amikor az egyik barátnőm viccesen megjegyezte hogy tegyem fel ide magam mint a Jófogásra bekattant nálam valami, úgyhogy itt vagyok. A rólam szóló leírásról annyit, hogy duci vagyok (igen majd lefogyok köszönet az esetleges jótanácsokért) de akit érdekel 21 éves is és Csongrád megyében élek. Szerintem ez így elég is lesz egyenlőre. Szóval akinek úgy mint nekem, lassacskán semmilyen önbecsülése nem maradt nyugodtan írjon.
2021. nov. 28. 05:06
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Egy részük éli az életét, barátnőzik, szocializálódik, a többi meg számítógépezik, vagy a telefont nyomkodja. De ez utóbbi már nem számít normálisnak.
2021. nov. 28. 05:31
 2/34 anonim válasza:
Foglaltak vagyunk többnyire. De kitartást, lesz kérőd.
2021. nov. 28. 05:46
 3/34 anonim válasza:
Kerüljük a buta lányokat.
2021. nov. 28. 06:00
 4/34 anonim válasza:
Keruljuk az olyan alulmuvelteket akik “egyeNlore” nem tudjak leirni hogy “egyelore”
2021. nov. 28. 07:19
 5/34 anonim válasza:
Én jelentkeznék csak már 30 vagyok és Pest megyéből :D
2021. nov. 28. 07:25
 6/34 anonim válasza:

Ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor inkább szerintem társkereső irodában érdemes próbálkoznod.


Hívő keresztény - tehát egyházi - közösségekben sem biztos, hogy csalódni fogsz hosszabb távon. (Nem sürgetik a szexuális életet, van türelmi idő és a békességet hirdetik.)


Nagyon minimális az esély a kihasználásra - anyagi értelemben - de itt is előfordul sajnos. Érzelmi manipulációtól tudsz óvakodni, mert biztosan vannak jó megérzéseid.


Én eddig csak egyetlen alkoholista férfival találkoztam keresztény körben. Nem tudom teljesen elkerülni, mert segítségemre van egy bizonyos ügyben.


Nekem így kezdtek alakulni szorosabb barátságok férfiakkal egyházi közösségekben. (Majdnem férjhez is mentem nemegyszer, csak nem volt megfelelő az időzítés.) Két férfit nem tudtam közel engedni magamhoz édesanyám haldoklása miatt.


Azonkívül - mivel fiatal is vagy még nagyon - PÁLYAKEZDŐKÉNT bármilyen ÉLETHIVATÁS is felkeltheti a figyelmedet, amiről esetleg addig nem tudtál. LÉTEZIK HIVATÁSGONDOZÁS IS!


Üdv:

egy erősen középkorú hölgytárs

2021. nov. 28. 07:46
 7/34 anonim válasza:
Az a baj, hogy messze lakok de amúgy bejönnek a duci csajok.
2021. nov. 28. 07:58
 8/34 anonim válasza:

Ki nem állhatom azokat a nőket akik "pasit" keresnek. Én még életemben nem kerestem "csajokat,tyúkokat stb".


A legjobb férfiak,a leghűbb társak és a leodaadóbb apák már mind a temetőkben vannak,csak el kell olvasni a sírköveket.

Utólag mindenki széppé és jóvá varázsolódik...


Még annyit,hogy ismerek a családban egy nagyon buzgó,nagyon nagyon nagy keresztényt, aki olyan irgalmas, olyan szent életű,hogy csak éppen saját családját tojja le nagy ívben,gyerekeit is és ott szenteskedik mindenhol, ahol villogni lehet és olyan arcokat vágni, hogy a középkori szentképek elbújhatnának mellette...

2021. nov. 28. 07:58
 9/34 anonim válasza:
Csongrádi vagyok, ha gondolod írj. Elvileg egész normálisnak számítok. :D 23/F
2021. nov. 28. 08:03
 10/34 anonim válasza:
Ha nincs önbecsülésed akkor ne normális palit keress, hanem olyat mint te, mert a normálisnak az agyára fog menni hogy te ennyire lenézed magad.
2021. nov. 28. 08:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!