Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol vagytok normális pasik?

Hol vagytok normális pasik?

Figyelt kérdés
Eddig csak borzalmas pasijaim és randijaim voltak úgyhogy amikor az egyik barátnőm viccesen megjegyezte hogy tegyem fel ide magam mint a Jófogásra bekattant nálam valami, úgyhogy itt vagyok. A rólam szóló leírásról annyit, hogy duci vagyok (igen majd lefogyok köszönet az esetleges jótanácsokért) de akit érdekel 21 éves is és Csongrád megyében élek. Szerintem ez így elég is lesz egyenlőre. Szóval akinek úgy mint nekem, lassacskán semmilyen önbecsülése nem maradt nyugodtan írjon.
2021. nov. 28. 05:06
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:

Tök jó lehet egy kapcsolat, ahol vagy az egyikőtöknek vagy egyikőtöknek sincsen önbecsülése. A "duci" vagyokból nem derül ki, hogy elfogult vagy és valójában 50 kg túlsúlyról van szó vagy 5-10 kg-ról. Azért nem mindegy.


Nem "jótanácsot" akarok osztani, csak valamennyire átérzem a helyzetedet. Én kövérként olyan voltam anno. mint egy szürke "kisegér". Nem vett észre senki, álmodozni sem mertem arról, hogy valakinek megfelelnék úgy is. Őszintén hitegetni sem volt kedvem magamat. Én is mindig úgy voltam vele, hogy majd egyszer lefogyok, nekifutottam 3x aztán hosszútávon semmi nem lett a próbálkozásaimból. Sokáig úgy álltam az egészhez, mintha ágy alá söpörném a szemetet, de az csak halmozódott az idők alatt. Aztán megismertem egy lányt, aki mellett gátlások nélkül önmagamat tudtam adni, személyiségre nagyon megfogtam, de a kinézetemtől kb. undorodott. Aztán rájöttem, hogy ez tökre érthető, mert amúgy nekem is hányingerem van magamtól és az volt az a pillanat ami adott egy nagy löketet az egészhez.


Amíg őszintén nem néztem szembe magammal és nem mertem azt mondani magamnak, hogy úgy nézek ki, mint egy teliszart esőkabát, addig minden próbálkozásom hiábavaló volt.


Long story short: Amíg nincsen önbecsülésed, addig tök felesleges párkapcsolatban gondolkodnod, mert nem lesz jó vége. Ha pedig jogosan elégedetlen vagy a testeddel (testképzavar kivétel), akkor nem érdemes halogatni a változást. Nem mások miatt, hanem magad miatt. Ha elégedett vagy magaddal az meg fog látszani a kisugárzásodon és mások is észre fognak venni, sokkal könnyebb lesz kapcsolatot találnod és nem leszel rászorulva ilyen oldalakra, mint ez.

2021. nov. 28. 09:01
 12/34 anonim válasza:
Mílyen pasi számít normálisnak?
2021. nov. 28. 09:22
 13/34 anonim válasza:

Nem akarok szemét lenni, de pontosan mit is szeretnél?


A normális pasi gondolom nem iszik, szerencsejátékozik, lép félre, meg van minden foga, és nem ver meg minden este. Tehát energiát fektet abba, hogy ő normális, és piacképes legyen.


Te cserébe nem tudsz annyit megtenni, hogy NE ZABÁLJ.

2021. nov. 28. 09:49
 14/34 anonim válasza:
Nem tudja a hölgyike, hogy mit szeretne. Csak egy pasit. Kicsit fantáziátlan.
2021. nov. 28. 10:00
 15/34 anonim válasza:
2021. nov. 28. 11:19
 16/34 anonim válasza:
Szintén Csongrád, szintén 21. Ha gondolod ismerkedhetünk, akár barátkozhatunk, viszont egy fontos dolog: mennyore vagy "duci"?
2021. nov. 28. 11:28
 17/34 anonim válasza:
Előbb lekéne fogyni , aztán keresni akárkit is! Kinek kell egy igénytelen töpörtyű?
2021. nov. 28. 11:31
 18/34 anonim válasza:
Xddd 17 az ékes példája annak hogy az emberek milyen idióta bunkók a neten. Fogadni mernék hogy a valóságban nem merné megmondani senkinek hogy mit gondol...
2021. nov. 28. 11:34
 19/34 anonim válasza:
Akkor cimbora buktad a fogadást mert elég sokszor megmondtam már mit gondolok! :)
2021. nov. 28. 11:36
 20/34 A kérdező kommentje:
Ez is csak azt bizonyítja hogy mindenkinek vannak hibái. Van aki duci, van aki nagyon vékony és van aki egy mérhetetlen f... Lehet igazából szurkálódni de ugyan melyikőtök az aki ismer is? Jöhetnek a tippek hogy mennyire szarom is le a véleményeteket. Vagy a: ha ennyire leszarnád nem írnád ki ezt kommentban komment.
2021. nov. 28. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!