Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan nyissak felé? Mit...

Hogyan nyissak felé? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Itt egy nem olyan messzi kisboltba ( ilyen 1 szemelyes kis szar) jött nem rég 1 fiatal lány dolgozni. Hetente 1x- 2x szoktam bejárni. Egyszerűen annyira tetszik nekem hogy hihetlen , sokszor gondolok rá napközben is. Viszont pont ez a baj , mert mikor ott vagyok annyira meg vagyok illetődve hogy szinte már ciki. Szerintem neki se lehetek teljesen közömbös mert sokszor mosolyog ( jó persze nyilván másra is ) , ha látom néz és rá nézek lesüti a szemét stb.. csak tényleg nem tudom mit mondjak , így buliba könnyen megy az ismerkedés meg úgy alapból is társasági ember vagyok , de itt fogalmam sincsen mivel kéne kezdenem.

2021. nov. 25. 21:15
 1/10 anonim válasza:
Nekem is tetszik egy boltos lány, én így csinálnám a helyedben: Megpróbálnék vele szóba elegyedni (kérdezni valamit, vagy csak a kasszánál pár szót mondani neki), utána pedig mindig köszönni neki a boltban. Mikor én dolgoztam boltban akkor is sok vevő ismerkedett így az alkalmazottakkal, csak ők barátkoztak. 1-2 ilyen rövid beszélgetés után is simán felajánlanám neki, hogy elmehetnénk ketten valahova.
2021. nov. 25. 21:31
 2/10 anonim válasza:
En is hasonlo helyzetben vagyok. Nem tudom eldonteni ilyenkor, hogy csak a munkaja miatt kedves vagy amugy szimpatikus lehetek-e neki.
2021. nov. 25. 21:40
 3/10 anonim válasza:
Nem mondanék neki semmit,csak fognám bevinném a raktárba és ott jól megdöngetném.Aztán megkérdezném hogy tetszett-e neki,ha azt feleli hogy igen,akkor mégegyszer,ha nem,akkor is.
2021. nov. 25. 21:55
 4/10 anonim válasza:
#2 szinte biztos lehetsz benne hogy a munka miatt, én is dolgozok egy csinos csajjal és ugyanilyen, mindenki azt hiszi hogy mennyire bejönnek neki, meg bombázzák ajánlatokkal, randikkal, aztán meg nekem meséli mennyire unja ezeket és nincs semmi különös, egyszerűen csak kedves.
2021. nov. 25. 22:21
 5/10 anonim válasza:
#4: Vágom, de attól, hogy a munkája miatt kedves valaki attól még tetszhet neki a vásárló. Ha meg éppen tetszik neki, mondjuk 100-ból 1, vagy 1000-ből 1 vagy tökmindegy, nem kell számszerűsíteni, akkor szerencsétlen miből tudná észrevenni, hogy nem közömbös az ott dolgozónak?
2021. nov. 25. 22:25
 6/10 anonim válasza:
#5 Előfordulhat, persze. Csak mindenki visszautasító választ kap, abból fel kéne fogni hogy mi a helyzet, mégis tovább próbálkoznak sokszor pont ugyanazok. Szóval nyugodtan be lehet próbálkozni mert persze, honnan tudnád hogy nem pont te jössz be neki, de ne csináljon az ember bohócot magából hogy nem engedi el a témát ha elutasítják. Én mondjuk pont nem hívnám el a kolleginát randira mert jól ismerjük egymást és nem gondolnám vele komolyan, de már nekem fárasztó nézni ahogy kb élni nem hagyják az udvarlók. Legtöbbször tényleg nem kell belegondolni semmit.
2021. nov. 25. 22:41
 7/10 anonim válasza:

Nem mindegy, mi miatt kedves veled?


Ha neked tetszik, akkor oda kell menni hozzá, belenézel a szemébe, és azt mondod neki: Szia! Ne haragudj, hogy zavarlak, de nagyon szimpatikus vagy nekem! Örülnék neki, ha jobban megismerhetnélek. Szívesen elmennék veled munka után sétálni egyet, vagy beülni valahová egy sütire!


Ha igent mond, akkor tudod, hogy ő is lát benned valamit, ha meg nemet, akkor rövidre van zárva a történet!


Nem értem, minek bonyolítjátok túl, tök fölösleges idióta sallangokat nyomni neki! Úgyis tudja, hogy mit akarsz! Ha megszólítod, legyél konkrét.

2021. nov. 25. 22:43
 8/10 anonim válasza:
szerintem munka közben zaklatni egy nőt iszonyat gáz.
2021. nov. 26. 11:04
 9/10 anonim válasza:
Szeretnék én is zaklatni nőket, de az erkölcsöm nem engedi. Tanács?
2021. nov. 27. 01:50
 10/10 anonim válasza:
#9: Ugy sem erdekled oket, szoval ha mindent ugy csinalsz, mint eddig, akkor legalabb nem romlik meg a kapcsolatod a jobb kezeddel.
2021. nov. 27. 08:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!