Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon béna vagyok ismerkedésb...

Nagyon béna vagyok ismerkedésben. Szerintetek mit mondjak a lányoknak? 28/F

Figyelt kérdés

Szűz is vagyok, de gondolom ez nincs rám irva😀


Amúgy programozó vagyok és 28 ezer hobbim van, varni például nem szoktam.

Szeretem az érdekes filmeket is.

Nagyon szeretem a kutyámat. Beagle fajta.



2021. ápr. 18. 20:04
 1/8 anonim válasza:

Bizonyos helyeken még kutyasétáltatással is lehet csajozni. Jó kiindulási beszédtéma lehet a kutyatartás és annak vicces nehézségei, ha találkozol egy szintén kutyát sétáltató csajszival. (Itt már rögtön van egy közös pont, illetve nem lesz probléma abból sem, hogy van kutyád.) Ha sikerül felkeltened az érdeklődését, akkor úgy is kérdezni fog tőled. (Munka, hobbik, stb…) És ha átmész a rostán, akkor még randira is tudod hívni.

(Lehet, hogy nagyon bénának tűnik, de tudok olyanról, akinek már sikerült hasonlóképpen…)

Amúgy sok sikert és kitartást! :D

2021. ápr. 18. 20:29
 2/8 anonim válasza:
Keress itt csajt, komolyan. Közös pont rögtön ez az oldal, hol lakik, hobbijai, családja, tanul/dolgozik-e aztán lehet kérdezni, hogy randi?
2021. ápr. 18. 20:36
 3/8 A kérdező kommentje:

Szeretek általában csak úgy új embereket is megismerni főleg ha barátságosak.

Lehet, hogy majd itt folytatom, de most sokat chatelek egy csajjal(már régóta tetszik és állítólag épp szakított, bár ezt nem akarom töle csak igy megkérdezni).

2021. ápr. 18. 20:38
 4/8 anonim válasza:
Ha 28 ezer hobbid van, akkor azokban ismerkedj. Gondolom azok közül legalább 1 olyan, amiben vannak nők. 🤷‍♂️ És akkor van már téma is, érted.
2021. ápr. 18. 21:01
 5/8 anonim válasza:
Meg lehet azt máshogy is kérdezni. Hívd el randira (akár). Vagy csak egy "nem futunk össze valamikor?"-t odaböksz. Ha tényleg szakított, akkor nem fog magyarázkodni, hogy ő foglalt és nem.
2021. ápr. 18. 21:03
 6/8 anonim válasza:

Olyanok között keresgélj, akikkel nap mint nap együtt vagy. Iskola, munkahely, valamilyen, például nyelv tabfolyam és hasonlók. Beszélgess sokat velük mindenről - akár hónapokat, ez nem lóverseny. Nem kell rögtön a szexre, párkapcsolatra térni. Te is megismered, ő is téged, és onnan kezdve ha bejöttök egymásnak, magától megy a dolog.

Közismert, hogy "Társaságban az érzi magát legjobban, aki legtöbbet beszél". Ezért rövid kérdések, amire hosszan lehet válaszolni, de figyelj rá, az okos hallgatás, a kevés de lényegre törő, a mondottakhoz illő hozzászólás fél siker. Légy a lelki szemetesládájuk, azt nagyon csípik a nők ha kisírhatják magukat a válladon. De egyre nagyon vigyázz, tőled semmi ne kerüljön ki abból, amit megtudsz tőlük és róluk. Ezzel azonnal ekvesztenéd a bizalmukat és az esélyedet.


(Egyébként a korábbi munkahelyemen én is programoztam, gépi kódban mikro kontrollereket különböző gépek vezérléséhez. Mindenki azt mondja rólam, hogy kocka vagyok, anyámék úgy vélték, hogy soha nem fogok megnősülni. De nem lett igazuk. Sok nőnél bejött a fenteb leírt technika. A feleségemmel is így jöttünk össze. 51F)

2021. ápr. 18. 22:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet.
2021. ápr. 18. 22:13
 8/8 anonim válasza:

Nem rosszak a részletek abból, amit az előtted író javasolt, csak ponz a lényegével van baj, a meglátásom szerint.

Mivel valójában nem kellene manipulálni, technikázni. Egyszerűen csak figyelj az egyensúlyra.

Ne légy egoista se, de elnyomni és becsapni se hagyd magad.


És ne tapadj érzelmileg, mert nagyot fogsz zuhanni, mint én, fiatalabb koromban.


A beszélgetés meg olyan dolog, hogy adott személlyel vagy van közös téma, vagy nem igazán. Ez önmagáért beszél. Ha valaki nagyon vonzó, általában csak az a nehéz helyzet, mert akkor izgul az ember (ilyenkor el kell dönteni, hogy ismerkedi vele az ember, vagy nem, és ha igen mellett dönt, akkor hagyni, hogy lesz, ami lesz).


Olyan helyzet is van az esetben, amikor két személy egymással hasonló hullámhosszon van, hogy percekig megszólalni se kell, csak jól érzik egymás mellett magukat.


Ha ezt végiggondolod, és úgy válsz lazává, hogy közben figyelmes és felelősségteljes is vagy, akkor magadnak is jót tezel, meg másoknak is.


Minden nem technika, hanem hozzáállás.

Átgondolás kérdése.


A másik ember nem egy tárgy, akit valamilyen technikával "fel kéne szedni"...


(Egyébként irigylem, aki nagyobb lélekszámú településen él. De még így is azt kell mondjam, az utóbbi évtizedek Magyarországán nehéz olyan emberrel összefutni, aki épkézláb egyéniség, egyszerű, letisztult jellem volna, korrekt vitakészséggel, dogmamentesen, és önálló gondolatokkal is rendelkezik, vagalmint érzelmi mélysége is volna. Alig akad férfiban, nőben ilyen, sajnos. De ez már az én szomorúságom. Vagy az enyém is.)

2021. ápr. 20. 19:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!