Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit mondjak a lánynak, hogy...

Mit mondjak a lánynak, hogy ne az anyagiakra hajtson, amikor még csak ismerkedünk?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem randizom senkivel, viszont hamarosan szeretnék elkezdeni ismerkedni. Elég jó anyagi helyzetben vagyok, és nem tudom, hogy mit mondjak majd a nőnek/nőknek, akikkel esetleg találkozom, hogy hogy állítok vagyonilag és mit dolgozom, hogy véletlenül se az anyagiakra hajtsanak. Ugyanakkor hazudni sem szeretnék, csak azt akarom, hogy magam miatt szeressenek.

Harminchoz közelítek, komolyan gondolom a társkeresést.

Köszi a válaszokat!



2021. júl. 22. 18:17
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ne hazudj, csak ködösíts.

Elmondhatod mit dolgozol, amég nem azt nyögöd be, hogy vezérigazgatk vagy, nem tud pontosan következtetni a fizetésedre, azt mg jó esetben nem fogja megkérdezni az illem miatt.

Nemhiszem, hogy kattognod kene ezen, de az segíthet mondjuk ha majd nem méregdrága ruhákban, órával, autóvql és ajándékkal állítasz be a randira bár határozottan nyert ügyed lenne. :'D

2021. júl. 22. 18:24
 2/15 anonim válasza:
Khm. Helyesírásért bocs, mielőtt valaki megkövez.
2021. júl. 22. 18:25
 3/15 anonim válasza:
Szerintem ehhez nem sok köze van egy nőnek. Majd, ha odáig sikerül eljutni, hogy együtt éljetek, akkor lehet róla beszélni, de addig nincsen hozzá köze. Én azt mondanám a helyedben, hogy magánügy. 😉
2021. júl. 22. 18:25
 4/15 anonim válasza:
Hiába nem lenne hozzá közük, sokszor már az ismerkedés elején dobják az embert egy korrekt, de mégse vagyonokat hozó munkahely miatt.
2021. júl. 22. 18:27
 5/15 anonim válasza:
Álruhában, mint a mesékben:)
2021. júl. 22. 18:34
 6/15 anonim válasza:

Engem nem erdekel a penz, irj ram

20l

2021. júl. 22. 20:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2021. júl. 22. 23:50
 8/15 anonim válasza:
Egy lány se kommentel sehova h írj rá. Most kiderült h van pénzed, hatos csaj egyből ír, mikor a személyedről semmit nem írtál. Egy kamus pénzehes csaj.
2021. júl. 23. 01:07
 9/15 anonim válasza:
Egyszerű, ha nem csak akar valamit, hanem, hívj meg, vedd meg nekem, akkor off.
2021. júl. 23. 04:21
 10/15 anonim válasza:

Ha csak fizetésed van, nincs mit titkolnod.


A passzív jövedelem... na, az már döfi, főleg, ha nem havonta jön.

2021. júl. 23. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!