Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit mondjak a lánynak, hogy...

Mit mondjak a lánynak, hogy ne az anyagiakra hajtson, amikor még csak ismerkedünk?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem randizom senkivel, viszont hamarosan szeretnék elkezdeni ismerkedni. Elég jó anyagi helyzetben vagyok, és nem tudom, hogy mit mondjak majd a nőnek/nőknek, akikkel esetleg találkozom, hogy hogy állítok vagyonilag és mit dolgozom, hogy véletlenül se az anyagiakra hajtsanak. Ugyanakkor hazudni sem szeretnék, csak azt akarom, hogy magam miatt szeressenek.

Harminchoz közelítek, komolyan gondolom a társkeresést.

Köszi a válaszokat!



2021. júl. 22. 18:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ócskább cuccokban, öreg autóval menj randizni, anyagiakról egy szót sem. ennyire egyszerű
2021. júl. 23. 11:25
 12/15 anonim válasza:
Hiába megy öreg autóval, már abból is tudni fogja egy nő, hogy van pénze, ugyanis az autót fent kell tartani és azt pics@ fizetésből nem-igen lehet. 😂😂
2021. júl. 23. 11:59
 13/15 anonim válasza:
Engem pl sosem érdekelt hogy gazdag legyen a párom, csak annyi hogy legyen tanult, hiszen én is az vagyok. Habár én is jól keresek, szóval nincs szükségem arra hogy eltartson bárki is. Már 16 évesen sem volt pofám pénzt kérni a szüleimtől, kaptam ösztöndíjat, meg elmentem dolgozni inkább. Szerintem ilyesmi lányt keress.
2021. júl. 23. 16:18
 14/15 anonim válasza:

#12 akkor én piszok gazdagnak tűnhetek :D :D :D

Már értem miért kerülnek a csajok, hát ezéért. :D

2021. júl. 23. 23:40
 15/15 Kora válasza:
Olyan lánnyal folytasd az ismerkedèst akin látod,hogy nem arra hajt. Az úgyis kiderül idővel,hallgass a megèrzèseidre,ha belefutsz olyanokba akik a pènzt látják benned legalább lesz benne tapasztalatod,hogy ismerd fel legközelebb.
2021. júl. 24. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!