Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sosem volt még barátom. Hol...

Sosem volt még barátom. Hol ismerkedjek? Esetleg hogyan? Mi a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy 18 éves vagyok és nem volt még barátom. Tudom, velem együtt még egy csomó embernek nem volt, de nekem már szükségem lenne rá és úgy gondolom, hogy a maximumot is tudnám nyújtani.

Valami oknál fogva viszont nem jön össze soha. Régebben nagyon önbizalomhiányos voltam és ezért sosem mertem kezdeményezni. Szerencsére ezen már túl vagyok, így volt hogy elmentem valakivel randira. Ebből nyilván nem lett semmi, mert kicsit sem vonzódtam a fiúhoz (sem személyiség, sem a külső). A baj az, hogy egyszerűen nem tudom hol vagy hogyan kéne ismerkedni és hogy velem van-e a gond, hogy nem vonzódok senkihez.

Valaki esetleg tudna tanácsot adni, hogy hol kene ismerkednem vagy valamin változtatnom?



2021. nov. 17. 19:39
1 2
 11/19 anonim válasza:

10.

Ezt most úgy mondtad, mintha BP.-en olyan marha könnyű lenne ismerkedni.

2021. nov. 19. 02:11
 12/19 anonim válasza:
11. Ha szerinted nehéz, csak sajnálni tudlak...
2021. nov. 19. 12:22
 13/19 anonim válasza:

Akkor te nagyon szerencsés emberke vagy.

Ez az egyik eset, a másik esetleg az, hogy nagyon szép vagy, jó képű, sportos, 0% túlsúly.

Ha ilyen vagy, /tökéletes/, akkor nem vitatkozom, így igen.

Így lehet.

Ha nem vagy szinte teljesen tökéletes, akkor hidd el, hogy nagyon nehéz.

Hisz látod. Hamarosan jön TV2 ön a Nagy Ő.

Olimpiai és világbajnokok is a TV segítségét kérik.

Kell ehhez még kommentár?????

2021. nov. 19. 14:34
 14/19 anonim válasza:

Nehogy már komolyan vedd ami a tévében megy, az csak show.

Egyébként ha Bp-n nem találsz párt akkor sehol.

2021. nov. 19. 14:37
 15/19 anonim válasza:

Meglátjuk.

Minden esetre k@rva nehéz az biztos.

Valahogy azt vettem észre, hogy a nők egyáltalán nem hajtanak a kapcsolatra.

Nekik mindegy. Ha van ffi az is jó, ha nincs, az sem eget rengető probléma.

A nők kevésbé szenvednek a kapcsolat hiányától, a férfiak sokkal jobban, a tesztoszteron termelés miatt.

Ha a nők annyira akarnák a férfiakat, mint a férfiak a nőket, akkor senki sem lenne egyedül.

2021. nov. 19. 15:05
 16/19 anonim válasza:

Én inkább azt mondanám hogy a nők jobban válogathatnak, mivel a férfiak kezdeményeznek, nekik csak dönteni kell, hogy ez is jó lesz vagy majd jön jobb.

Férfi részen meg neked kell próbálkozni, addig amíg célt nem érsz, és még akkor is lehet hogy ki leszel kukázva.

2021. nov. 19. 15:10
 17/19 anonim válasza:

No igen.

Van az a mondás, hogy a férfi választ, de minden esetben a nő dönt.

Lehetünk mi férfiak akármilyen tutik, ha a nőnek nem jövünk be, akkor ahogy te is írtad, sajnos kuka lesz a vége.

A nők nagyon megválogatják, hogy milyen férfivel jöjjenek össze.

Na persze a férfiak sem különbek tudom én.

A nők sármos, jóképű, izmos férfit akarnak. /Apa test kizáró ok még 40-50 körül is./

A férfiak meg szép, vékony, csinos nőt akarnak.

A baj az, hogy 40-50 körül az ilyen nők szinte teljesen eltűntek. Mintha a föld nyelte volna el őket.

Csinos vékony nő, az olyan mint a 4 levelű lóhere.

Na érted már testvérem, hogy miért olyan nehéz???????

2021. nov. 19. 16:47
 18/19 anonim válasza:
Én elhiszem, de a kérdés egy 18 éve lány tette fel, ez nem a 40+ kateg.
2021. nov. 19. 17:11
 19/19 anonim válasza:

Én értem, csak közöttünk kialakult egy kis magánbeszélgetés ezzel kapcsolatban.

Tulajdonképpen le is zárhatjuk ezt a dolgot, nehogy megsértődjön a kedves kis kérdező. Az általa föltett kérdés viszont bizonyítja, hogy a fiataloknak sem könnyű.


Persze itt az is kérdés, ki mit akar. A kérdező szerintem komoly kapcsolatot akar. Amire te gondolsz, hogy Pesten nem nehéz találni, az a kaland jellegű kapcsira vonatkozik.

Itt van pl most ez a péntek este.

Ha most elindul egy lány a buli negyedbe, tuti, hogy holnap délben egy férfi ágyában fog ébredni.

Ha hajlamos az ilyesmire. Ilyet lehet találni Pesten dögivel. De ez sajnos messzi van a komoly kapcsolattól.

Ez a legnagyobb baj most a kialakult helyzettel. Nagyon nehéz a komoly kapcsolat.

Sok ember érzelmekre, érzésekre, szerelemre vágyik.

Nem csak egy gyors döfésre.

2021. nov. 19. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!