Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így ismerkedjek lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ismerkedjek lányokkal vagy várjak pár évet?

Figyelt kérdés

Az arcom nagyon pattanásos és 2 fogam nem a helyén van. Ezek nélkül amúgy jól néznék ki. Megvárjam míg rendbe jönnek és utána kezdjek el ismerkedni lányokkal vagy így is mutatnának felém érdeklődést? Minden más rendben van rajtam. Annyira szeretnék már szeretni valakit, csak ez megakadályoz benne. :( Titeket zavarna, lányok?

17/F



2016. márc. 16. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Menjé kozmetikusho meg fogászho,oszt egybül menjé reá izombul egy MILF mennyecskére! De izibe ám!
2016. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
A te korodban én is véltem magamon felfedezni "zavaró" tényezőket. De nem érdemes emiatt kihagynod dolgokat. Add magadat, a legfontosabb hogy fogadd el magadat ezekkel a dolgokkal együtt, mert úgy is változni fogsz még. Ha rendben leszel belül magaddal, akkor úgy is meg lesz a kellő kisugárzás, ami miatt ez sem lesz akadály mások szemében! Hajrá!
2016. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar

14/L

2016. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NeymarjrLau ***** válasza:
100%
Figyi ennyi idősen ez teljesen normális, mindenkinek vannak/voltak pattanásai, ez nyílván lehet kezelni, de nem hiszem hogy ez akadàly lenne bármiben is. Ami a fogadat illeti, esetleg fogszabályzó, de egyébkènt ez sem annyira súlyos mint ahogy azt te érzed.;)
2016. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. márc. 16. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:

" 2 fogam nem a helyén van. Ezek nélkül amúgy jól néznék ki."

Képzelem. :-))

2016. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!