Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol a francba ismerkedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a francba ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
Társkeresőn nem akarok.. Facebookon se mert úgyse lesz belőle tali max barátok leszünk.. Mostanában random beszoktam menni nézelődni nagy áruházakba de ott se lehet ismerkedni MERT mindenki megy a dolgára és eddig akárhányszor próbáltam lányoknál élőben minig elutasítást kaptam. Sok lány mondta hogy helyes vagyok és az előző barátnőm azért szakított velem kb 1 éve mert rondának tartotta mellettem magát! Én hiába magyaráztam neki hogy ő az egyetlen lány akibe életembe szerelmes voltam, de ő nem hitte el és megszakította velem a kapcsolatot! És szerintem rohadtul nem volt ronda nekem nagyon tetszett..
2015. nov. 27. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
hát figyu ilyenkor azt szokták mondani, hogy ez majd csak úgy jön magától, de ha esetleg még mindig a régi barátnődet szereted addig nem hinném, hogy összejön:/
2015. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nálunk pl a suliba úgy ismerkednek, hogy péntek esténként bemennek a városba, akkor vannak iskola buli utáni 'after' szerűségek, sítábor meg ilyenek. Nálatok esetleg nincsenek ilyenek?
2015. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!