Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedjek, ha csúnya...

Hogyan ismerkedjek, ha csúnya vagyok? F

Figyelt kérdés

Mint a legtöbb ember, én is szeretnék társat találni.


Kb. egy éve társkeresőzöm, már előre sejtettem, hogy mi lesz a vége, de a járványügyi korlátozások miatt adtam a dolognak egy esélyt.


Tavaly voltak matcheim, de általában sosem válaszoltak, vagy ha csodával határos módon be is indult a beszélgetés, nagyon vontatott volt.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az egyik képen a macskánk is fent volt. Ismerősöm körberöhögött, hogy mégis miért van kint az a fotó. Letöröltem, na, kb. azóta még a c típusú lányok sem lájkolnak. Bebizonyosodott, amitől tartottam, hogy azt a relatív kevés lájkot is csak a macska miatt kaptam.


Mostmár megbizonyosodtam róla, hogy v.szeg nagyon csúnya és/vagy férfiatlan lehetek, de akkor hogyan tovább? Élőben is számít a kinézet.


Eddig, legjobb tudomásom szerint nem tetszettem senkinek, kivéve egy lánynak, de ő meg nekem nem tetszett.


Képet küldhetek (nem a macskáról), de csak privátban.


Huszonéves srác vagyok.



2021. máj. 21. 15:10
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nekem küldhetsz, nem hiszem, hogy annyira csúnya lennél.
2021. máj. 21. 15:14
 2/19 anonim válasza:

"Hogyan ismerkedjek, ha csúnya vagyok?"

Legyen sok pénzed. Látod az ország lölőjével is mit tett a sok pénz(ünk).


Viccen kívül viszont: Próbálj meg olyan helyen ismerkedni, ahol nem kell match ahhoz, hogy ráírj egy lányra. Ha jó a szöveged, akkor hajlandóak elsiklani a külsőd felett. Ha viszont szöveged sincs túlzottan jó, akkor marad az, mint nekem, a magány. Próbáltam már hogy leadtam az amúgy sem magas igényeimből, ismerkedtem egy csajjal, kb úgy nézett ki mintha belőlem nőt csináltak volna, de ezzel még nem is volt baj. Viszont olyan sötét volt mellé, mint a feketelyuk belseje. Semmi téma nem jött magától, 2szavas válaszok, stb. Szóval ha kinézetben nem is, intelligenciában a szintem alá mentem. Egy szó, mint száz, kezdem elfogani, hogy egyedül maradok, ha valaki jelzi majd egyértelmű jelekkel, hogy szeretne valamit, akkor lesz valakim, de addig is megvagyok egyedül. Csak ne szólítana minden egyes nap az a fránya kötél...

2021. máj. 21. 15:25
 3/19 anonim válasza:
Küldesz képet, légyszi? Kíváncsivá tettél. És a cicát is szívesen megnézem :))
2021. máj. 21. 15:49
 4/19 anonim válasza:
Küldhetsz képet nekem is, írok véleményt.
2021. máj. 21. 16:14
 5/19 anonim válasza:
Akkor nincs sok esélyed, a társkeresőkön szinte biztosan nem.
2021. máj. 21. 16:32
 6/19 anonim válasza:
Mutasd magad,meg a macskát is.
2021. máj. 21. 17:33
 7/19 anonim válasza:
En is szívesen mondok véleményt
2021. máj. 21. 18:21
 8/19 anonim válasza:
nekem is küldhetsz :))) köszii
2021. máj. 21. 18:25
 9/19 anonim válasza:

"kivéve egy lánynak, de ő meg nekem nem tetszett."


Akkor nem remenytelen

2021. máj. 21. 19:28
 10/19 anonim válasza:
az a sok "ronda vagyok" nő ilyenkor hol van,most kéne ide jönni és írni a kérdezőnek ja még sem mert mind troll ork komolyabbak mint a warcraftban
2021. máj. 21. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!