Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt Szeged környéki...

Vannak itt Szeged környéki normális meleg srácok? 18-24 éves kor között? Akik kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 09:59
 1/4 anonim válasza:

Beszélgethetünk :)

23F

2021. nov. 11. 15:01
 2/4 Noren1989 válasza:
A java 30+os túlkoros, nyugi 😅🤔
2021. nov. 11. 17:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondod🥲Egy normális oldal vagy csoport sincs ahol lehetne találni értelmes sràcot aki nem arra megy...
2021. nov. 11. 18:45
 4/4 anonim válasza:

Nem biztos, hogy a kapcsolatkeresésre a legjobb a Gyakorikérdések. :)

Ez persze nem a legtöbb 20 évesre igaz, de nem gyakori, hogy nagyon kapcsolatot szeretnének, mert a sok évnyi titkolózás és bújdosás után, ebben a korban élik ki magukat a srácok.

Ráadásul egyetem vagy gimi után sokan elhúznak innen a fiatalabb melegek, mert meleg szemmel ha nem is ellenséges, de elég unalmas és kicsit konzerv a város.

Meg ilyen fiatalon ha belekezdesz egy kapcsolatba, jó eséllyel egy másik hasonló korú diákkal, akkor valószínű, hogy valamelyikőtök el fog húzni innen a suli után, ami vagy téged is költözésre ösztönöz, vagy szakításra.


Minden esetre ne add fel, mert vannak kapcsolatot kereső fiatal meleg srácok, párat én is ismerek személyesen, de azt tudom, hogy nem könnyű.

(én amúgy 36 éves "túlkoros" pasi vagyok :D xD, legalább is Noren1989 szerint...)

2021. dec. 1. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!