Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt 17-23 éves lányok,...

Vannak itt 17-23 éves lányok, akik komoly kapcsolatot szeretnének végre egy normális sráccal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de még mindig nem erről az oldalról.:$
2014. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na és milyen az a normális srác?
2014. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Heheee visszasírod még azt, hogy ne kerestél volna itt lányokat. :D
2014. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rékcsi ***** válasza:
Ha szereted a rockot akkor lehet róla szó :D
2014. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es

írtam :D

2014. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát van.. :D írj ha gondolod.. név, kor, város, kép után megmondom:D
2014. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kis regényért, de muszáj kifejtenem a gondolataimat. :D

Mint gondolom, te is tudod, egy komoly kapcsolat nem egyemberes dolog. Sajnos mindkét félnek érdekeltnek kell lennie, de ez még mindig nem elég ahhoz, hogy úgy is alakuljon, ahogy. Én tényleg azok közé tartozom, akik mindent megtennének a párjukért, ha a kapcsolat komolynak ígérkezik, viszont valami iszonyat módon "különc" vagyok és nem találok olyant, akinek lenne türelme hozzám. Értem ez alatt, hogy sajnos ez a korosztály nem nyitott annyira komolyabb témájú beszélgetésekre, nem lehet velük értelmesebb programokat szervezni és persze, tudom és egyet is értek azzal, hogy kell néha lazítani és kikapcsolódni együtt úgy igazán, de akivel nem lehet beszélgetni, azzal nem tudok mit kezdeni.

A másik probléma, hogy mindent 'adj, uram, de rögtön módon el akarnak érni, márpedig nekem a bizalomhoz hosszú ismerkedés és bizalom kell, ami nem kétperces dolog, arról nem is beszélve, hogy 2 hónap, fél év, egy év meg bármennyi idő után sem szabad elengedni az embernek magát egy kapcsolatban, és ez bizony nagyon nehéz... Sokan az idő előrehaladtával elfelejtenek törődni a párjukkal, meghallgatni, úgy kezelni, mint a legelső hetekben, a problémákat nem beszélik meg, egyszerűen elfogy a türelmük meg a lelkesedésük (persze, arról a másik is tehet, de ez már megint más téma)... És sok ilyen ember szeretne tartós kapcsolatot, de bizony azzal nem számolnak, hogy egyszer fent, egyszer lent és nem minden rózsaszín egy idő után, vannak mélypontok, amiket úgy nem lehet megoldani, ha nincs meg a kitartás és az elszántság... Csak azért írtam, mert nekem túl tág fogalom volt az a bizonyos tartós kapcsolat és a normális srác. :) Ne vedd magadra, csak leírtam a véleményem. :)

Szóval részemről, szeretnék, nagyon is, de nem minden áron, mert már beleestem abba a hibába, hogy túlságosan hajszoltam, vagy azt se tudtam, mit csináljak bizonyos esetekben és csak fölöslegesen éltem bele magam abba, hogy működhet. Dehát tanulságnak jó volt. :)

17l

2014. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szeretnék, csak egyelőre nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy én szeretném. 18/L
2014. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!