Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bennem van a hiba vagy a...

Bennem van a hiba vagy a Tinder a rossz?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy ráírtam valakire, elkezdtünk beszélgetni, tök jól ment minden, aztán egyik pillanatról a másikra nem válaszol a matchem. Nem vál szét meg semmi, csak mintha nem kapná meg az üzenetem. És azért fura, mert utána sem a távolság (km) nem változik, sem semmi. Tehát tényleg olyan mintha lefagyott volna a Tinder. Lehetséges, hogy folyamatosan nem kapják meg az üzenetem, vagy ez mi?

2021. nov. 8. 17:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek. Asszem :D
2021. nov. 9. 00:10
 12/17 anonim válasza:

hadd csinaljak, kb ez a kis haszontalan eletuk fenypontja, masnap reggel ugyis jon a minimalberes szar melo, ulhetnek bele a regi rozoga fkstalicskaikba szigoruan pirosban levo benzinmutatoba, es munka utan lehet hazamenni a tarsashaz alberletbe. Valamivel kompenzalni kell a szar eletet :) De persze a kepeirol az arulkodik hogy vilagutazo, minden nap etterem meg party , meg cimborak.


Vagy meg taknyos egyetemista akire ugyan ez az elet var es ezt o is tudja csak ugy hisz a diplomajaban hogy az hozza el a rockstar eletet mint az arabok mohamedben meg a paradicsomban...

2021. nov. 15. 14:29
 13/17 anonim válasza:

12: Amúgy azt sosem értettem hogy hogy van pénzük utazgatni?

Családdal mennek vagy összekurválkodták azt a pénzt?

2022. jan. 18. 23:53
 14/17 anonim válasza:
#13 szerintem nekik az az “utazgatas” hogy egy evben egyszer elviszik oket a szuleik a kornyezo orszagok tengerpartjaira oket, es ennyi :D Vagy valami penzes faszit neznek ki, aki van olyan hulye hogy penzeli ezeket az aranyasokat
2022. jan. 19. 08:53
 15/17 anonim válasza:
mindig fontolgattam hogy csináljak tindert,de a kommenteket olvasva végleg letettem róla :D
2023. febr. 27. 11:58
 16/17 anonim válasza:
#15 szerintem jó tanuló lecke a tinder, és nem egyetemes dolog. Kinek hogy csapódik le... lehet sikerélmény is, de férfiaknak általában inkább egy orbitális tökönrúgás...ami persze megint több irányba megy, van aki veszi a lapot és elkezd tenni érte hogy ne ez legyen megint, van aki meg csak itt morgolódik mekkora retek oldal, de legalább ő is tanult belőle valamit :D Nőknek nem tudom hogy jön le, amire tippelnék az vagy az hogy a kis egójukat legalább megnöveli, vagy ők is rájönnek hogy az amit a legtöbb nő keres egy merő hülyeség... hogy lehet hosszú távú kapcsolatot keresni már a leges legelején, hogy még nem is ismered a másikat? És képesek egy rossz válasz alapján instant törölni... azt éveken át ott szerencsétlenkednek és nem esik le nekik hogy lehet bennük van a hiba :D
2023. febr. 27. 22:26
 17/17 anonim válasza:
Csesznék rá xd Majd növelni fogja az egójukat a jó édes anyukájuk.
2023. febr. 28. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!